Image default
Genel

Kızların Gözünde Bakımlı Erkek Ve Bakımsız Erkek

Kadınların gözünden bakımlı erkekler ile bakımsız erkeklerin çok farklı yerleri vardır. Kendilerine bakma, kendilerine özen gösterme bakımından erkeklerin ciddi eksikler gösterdiği de bilinen bir gerçektir. Kadınların gözünü nasıl göründüğünü düşünmekten önce, kendinizi nasıl hissetmeniz, öz bakım becerilerin gelişmiş olması kendiniz için birinci önceliğiniz olmalıdır. Bakımlı olmak veya bakımsız olmak öncelikle kendiniz için olmalıdır. Kendinize hak ettiğiniz değeri verdiğiniz zaman, öz bakımınıza önem verdiğiniz takdirde kadınlar da bunun farkında olacak ve onların gözünde farklı farklı bir yere sahip olursunuz.

Reflection of a young man in the bathroom mirror after shaving

  1. Kızların Gözünde Bakımlı Erkek

Kadınların gözünde bakımlı erkeklerin yeri hak ettikleri yeri ayrıdır. Kimse ister sevgili isterse arkadaşlık için ne olduğu fark etmeksizin daha yüksek bir değeri vardır. Bakımlı erkekler, bakımlı insanlar her daim çevrelerinde daha iyi izlenim bırakırlar, çevrelerinden daha iyi tepkiler toplarlar. Bakımlı bir erkek kendine güvenen, kendi öz temizliğine dikkat eden, kendine bakan bir erkek olduğunu gösterir. Kadınlarda bu durumun farkına varır ve bakımlı erkeklere yönelimi daha fazladır. Bakımlı erkek kendine bakabildiğini, kendisiyle barışık olduğunu ve kendisine önem verdiğini gösterir. Bu da çevrelerine ve kadınlara yansır. Bakımsız olmaktan ziyade bakımlı bir erkek olmak sizlere değer katacaktır.

kizlarin-gozunde-erkek

  1. Kızların Gözünde Bakımsız Erkek

İster kadın olsun ister erkek olsun fark etmeksizin bakımsız bir görünüme sahip olmak çevreden itici tepkiler toplanmasına neden olur. Kadınların bakım konusunda başarılı oldukları biliniyor. Ancak aynı durum erkekler için söz konusu değildir. Bakımsız erkekler görüntü itibariyle itici durur. Bakımsız bir erkek kendisine bakamayan, kendisine gereken önemi veremeyen ve kendisine saygı göstermeyen bir erkek görünümü sergiler. Kimse bu tür bir insanla beraber olmak istemez. Bakımlı bir erkek olmak, sizlerin değerinizi düşürmez. Hatta sizin birey olarak değerinize değer katar. Bakımsız bir erkek kadınların gözünde pek bir yeri yoktur, değer gösterilmez. Bakımlı olmak için yüksek meblağlarda paralar dökmenize gerek yoktur, dış görünüşünüze gerekli önemi gösterip hak ettiğiniz önemi kendinize göstermeniz yeterlidir.

Benzer Yazilar

Nerede O Eski Aşklar

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Hayalindeki Dünyaca Ünlü 5 Oyuncu

Ahmet DOĞDU

Bakımlı Sakallar için 3 Öneri

Top 5 Netflix Belgeseli

Editor

Bu Yaz Nasıl Tatil Yapılmalı?

Editor

Vücut Geliştirmek İsteyen Erkekler için Öneriler

Yorum Yaz