Image default
FelsefErkek

Kızlarla Nasıl Sohbet Edilir? Ne Konuşulur?

Kızlarla Nasıl Sohbet Edilir? Ne Konuşulur?

Sohbete başlamadan önce ilk dikkat edilmesi gereken kendinizden emin olmalı ve kendinize güvenmelisiniz. Siz kendinize güvendiğinizde partneriniz de size güvenecektir.

Erkekler genelde hoşlandıkları kişi ile muhabbet kurmaya çekinirler. Aslında çekinmeye hiç de gerek yoktur. Olabilecek en kötü şey karşınızdaki kızın sizi reddetmesi olacaktır. Fakat hoşlandığınız kız ile sevgili olmanız da ihtimaller arasındadır. Sonuç ne olursa olsun konuşmaya çalışmak denemeye değecektir.

Kızlar kendilerini koruyup, kollayacak aynı zamanda da kendilerini heyecanlandıracak erkeklerden hoşlanmaktadır. Çevresine güven veren erkek ve kendinden emin erkek kızların her zaman ilgisini çekecektir.

Bir kızla muhabbet etmeye başlarken kesinlikle doğal olmalısınız. Sohbet ediyor olmanız çok normalmiş gibi davranmalısınız. Eğer siz büyütülecek bir durum yok, konuşmamız gayet normal olarak görür ve bu şekilde davranırsanız karşınızdaki kız da gerilmeyi bırakıp rahat edecektir. Böylelikle muhabbet kuruyor olmanız iki tarafa da oldukça doğal gelecektir.

Başka bir ayrıntı da kızla konuşmak için bir giriş cümlesine ihtiyaç yoktur. Tek yapılması gereken o anki duruma göre sohbet etmek olacaktır. Kendini tanıtmadan ya da konuşmak için izin istemeden direkt muhabbete başlamalısınız. Böylece sohbet etmenizi normalleştirmiş olacaksınız.

Kızlarla sohbet ederken farklılık yaratmak için ilgi çekici ve bilgi içerikli konular her zaman işe yaramaktadır. ‘’Geçen gün şöyle bir yazı okudum.’’ ile başlayan muhabbetler her zaman ilgi çekici olacaktır. Bilgiyi aktarabilme kabiliyetine sahip erkekler her zaman kızlar için ilgi çekici erkek olmuştur.

Astroloji, burçlar,seyahat,tarih ve numeroloji gibi konular kızlarla konuşulacak konular arasında en popüler olanlarındandır. Bu konular hakkında araştırma yapıp, konulara hâkim olduğunuzda kızların zevkle sizi dinlemesini sağlayabilirsiniz. Böylece kızlarda genel kültürü yüksek, farklı ve bilgili bir erkek izlenimi bırakabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Erkekler Evlilikte En Çok Neyden Korkar?

Ahmet DOĞDU

İlişkide Yapılmaması Gerekenler

Kadınların Aldatma Nedenleri Nelerdir ?

Editor

Bir Kadından ‘Zeki Erkek’ Tanımı

Ahmet DOĞDU

Kadınların Dikkatini En Fazla Çeken Erkek Profil Resimleri

Ahmet DOĞDU

Kadınları Cezbetmenin Yolları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz