Image default
Erkek Moda

Klasik Damatlıklardan Sıkılan Marjinal Erkekler İçin Öneriler

Damatlık deyince aklımıza siyah ceket, siyah papyon, siyah pantolon ve beyaz gömlek gelir. Ancak son zamanlarda bu klasiklikten çıkan damatlar da yok değil. Artık gelinler gelinlik seçiminde ne kadar karasız ve özenli davranıyorsa, damatlarda o kadar titiz davranmaktadır. Bir de damatların çok fazla alternatifi olmadığı için bu konuda daha çok zorlanırlar. Gelinler ne kadar özel olmak istiyorsa, damatlar da orijinal damatlık seçip o kadar özel olmak istiyor.

farkli-damatlik-modelleri

Klasik damatlıklar dışında son dönemlerde farklı damatlık modelleri seçenekleri ile damatlar aradığını ve kendisine hitap eden daha çok damatlık bulmaktadır. Bu farklılığı çiçekli, askılı, kravatlı orijinal damatlık modelleri ile yakalayabilirsiniz hem şık, hem spor , hem tarz hem de marjinal bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Kombin seçenekleri olarak; buz rengi bir gömlek, kruvaze gri renginde bir yelek ve pantolon, kahverengi deri kemer, kemerle aynı renk ve kumaştan saat, yakaya da aynı tonlarda karışık küçük çiçeklerden oluşan mini bir demet harika bir kombin olur.

orjinal-damatliklar

Hem klasik hem de farklı bir damatlık istiyorsanız; siyah beyaz çizgili papyon, siyah düğmeli beyaz bir gömlek, siyah parlak bir ceket ve yakanızda beyaz bir gül olabilir. İlginç ve son moda kombinler arasında da; açık ve ya koyu gri bir takım, beyaz puslu bir gömlek, aynı renkte bir yelek kullanabilirsiniz. Buraya kadar her şey klasik asıl sizi farklı kılacak şey, mor düz renk ya da mor çiçekli bir kravat kullanıp, yakanıza da mor saten bir mendil takabilirsiniz. Kışın ise damatlıkta marjinal fikirler tavan yapabilir, koyu lacivert bir takımla turkuaz kadife bir papyon klasik damatlıktan sıkılan erkekler için bu şekilde bir orijinal damatlık harika bir öneridir.

Benzer Yazilar

Takım Elbise Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Vazgeçilmez Aksesuarları

Ahmet DOĞDU

Kerem Bursin Stilinde Kilit Noktalar

2016 yazında erkekler ne giyecek?

Ahmet DOĞDU

Geçmişten Günümüze Erkeklerin En Çok Tercih Ettiği Saç Modelleri

Editor

Erkek Giyiminin Vazgeçilmezleri: Takım Elbiseler

Editor

Yorum Yaz