Image default
Erkek Moda

Klasik Giyinmeyi Seven Erkekler İçin Stil Önerileri

Gerek iş hayatı, gerekse günlük hayatında klasik giyimi tercih eden erkekler, kendilerine belirlemiş oldukları bu stilde bazı unsurlara dikkat etmek zorundadır. Aksi halde çok şık görünmek isterken, tam tersi bir görüntü yaratmaları mümkün olacaktır. Bundan dolayı klasik giyim severler için öneriler vererek stillerinde daha başarılı bir çizgi yakalamalarını amaçlamaktayız.

takim-elbise-secimine-dikkat-edin.png

Takım Elbise Seçimine Dikkat Edin

Klasik giyimde takım elbiseleri tercih eden erkekler, takım elbise alırken renk ve model seçimine oldukça dikkat etmelidir. Trend olan takım elbiseler arasından seçim yapmaya çalışmalı ve kendilerine yakışan tonlardaki takım elbiseleri seçmelidir. Herkese her renk ve her kesimin uymayacağını göz önünde bulundurarak seçimleri bu doğrultuda yapmalıdır.

bedeninizi-taniyin.Jpeg

Bedeninizi Tanıyın

Klasik giyimde her zaman jilet gibi bir görüntüye ulaşmak hayal edilmektedir. Bu görünüme ulaşabilmeniz için ise takım elbise ve gömlek gibi tercihlerinizde beden ölçünüzü dikkate almanız esastır. Size dar gelen pantolonlar ya da omuzları düşük olan ceketler yerine, omuz çizgisi yerinde ceketler ve bedeninize tam uyum sağlayan pantolonlardan oluşan takım elbiseleri tercih etmelisiniz.

gmlek-ve-kravat-uyumunuza-dikkat-edin.jpg

Gömlek Ve Kravat Seçiminde Uyumu Yakalayın

Klasik giyimde öne çıkanlar arasında gömlek ve kravatların yeri oldukça ayrıdır. Seçmiş olduğunuz takım elbiseye uygun renk ve desendeki gömlek ve kravat ile klasik giyiminizde zirveye oturabilirsiniz. Ayrıca her ceket içine her gömleğin uygun olmayacağını da bilmelisiniz.

Aksesuarlar İle Tarzınızı Güçlendirin

Klasik giyimi en güçlü kılan şeylerden biri de aksesuarlardır. Özellikle saat ve bileklikler ile oldukça şık bir görünüm elde edebilir, şal ve benzeri aksesuarlar ile de stilinizde kendi dokunuşlarınızı yapabilirsiniz.

Kemer Ve Ayakkabı Seçiminde Takım Elbisenizi De Baz Alın

Erkekler için stil önerileri arasında en dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de ayakkabı ve kemer seçimidir. Klasik bir takım elbisede spor bir kemerin yerinin olmayacağını bilmeli, ayakkabılarınızı da takımınızın tarzına uygun şekilde seçmelisiniz.

Benzer Yazilar

Yılbaşında Bir Erkeğe Alına Bilecek Hediyeler

Ahmet DOĞDU

Johnny Depp Stilini Kendinize Uyarlayın

Ahmet DOĞDU

Kısa Boylu Erkeklere Öneriler

Ahmet DOĞDU

Erkekleri Daha Seksi Gösteren Aksesuarlar

Bu Kışın Erkek Bot Modellerine Bakış

Ahmet DOĞDU

2019 Erkek Keten Gömlek Modelleri

Editor

Yorum Yaz