24.9 C
Istanbul, TR
Çarşamba, Tem 17, 2019
Erkek Moda

Kol Düğmesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kol düğmeleri erkeklerin özel günlerde veya günlük toplantılarda şıklıklarını pekiştiren aksesuarlardandır. Kol düğmelerinin yapısını ve rengini bulunacağınız ortama göre seçmelisiniz.

koldugmesi

Kol Düğmesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Katılacağınız akşam yemekleri veya özel günlerde kol düğmenizin gümüş renkte olması gerekir. Özel davetlerde kullanacağınız kol düğmeleri gecenin ağırlığına uygun olmalıdır. Renkli kol düğmeleri daha spor olduğu için özel günlerde tercih edilmez. Ayrıca takacağınız saat kol düğmesi ile ahenkli seçilmelidir. Gümüş renginde kol düğmesi kullanan erkekler saatlerini de aynı renkte seçmelidirler.

Gündüz bulunacağınız arkadaş davetlerinde daha renkli kol düğmelerine yönelebilirsiniz. Fakat kullanacağınız renk gömleğinizle tamamen zıt renkte olmalıdır. Beyaz gömlekle tercih edilen siyah kol düğmesi kontrast renklere çok iyi bir örnektir.

Gömleğiniz küçük karelerden oluşuyor ise düz renkte kol düğmesi kullanabilirsiniz. Önemli olan kol düğmesi ve gömleğin renklerinin birbiri içinde kaybolması engellemektir. Spor kıyafetlerde kol düğmesi kullanırken seçeceğiniz düz renkteki gömleklerle zıt renkteki kol düğmelerini tercih ederseniz ortamın en şık erkeği siz olabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Erkek Saat Modellerine Derin Bir Bakış

Editor

2018 Kış Stiliniz İçin Alışverişe Hazır Mısınız?

Kravat Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Editor

Dizel ve Adidas Originals sınırlı sayıda ayakkabı

Erkek Moda

Erkeklerin İşini Kolaylaştıran Kullanışlı Çanta Modelleri

2017 Yılı Erkek Kreasyonları

Editor