Image default
Erkek Moda

Kol Düğmesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kol düğmeleri erkeklerin özel günlerde veya günlük toplantılarda şıklıklarını pekiştiren aksesuarlardandır. Kol düğmelerinin yapısını ve rengini bulunacağınız ortama göre seçmelisiniz.

koldugmesi

Kol Düğmesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Katılacağınız akşam yemekleri veya özel günlerde kol düğmenizin gümüş renkte olması gerekir. Özel davetlerde kullanacağınız kol düğmeleri gecenin ağırlığına uygun olmalıdır. Renkli kol düğmeleri daha spor olduğu için özel günlerde tercih edilmez. Ayrıca takacağınız saat kol düğmesi ile ahenkli seçilmelidir. Gümüş renginde kol düğmesi kullanan erkekler saatlerini de aynı renkte seçmelidirler.

Gündüz bulunacağınız arkadaş davetlerinde daha renkli kol düğmelerine yönelebilirsiniz. Fakat kullanacağınız renk gömleğinizle tamamen zıt renkte olmalıdır. Beyaz gömlekle tercih edilen siyah kol düğmesi kontrast renklere çok iyi bir örnektir.

Gömleğiniz küçük karelerden oluşuyor ise düz renkte kol düğmesi kullanabilirsiniz. Önemli olan kol düğmesi ve gömleğin renklerinin birbiri içinde kaybolması engellemektir. Spor kıyafetlerde kol düğmesi kullanırken seçeceğiniz düz renkteki gömleklerle zıt renkteki kol düğmelerini tercih ederseniz ortamın en şık erkeği siz olabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Sonbahar Modasında Çiçek Desenleri

Bu Kışın Erkek Bot Modellerine Bakış

Ahmet DOĞDU

Erkek Gardırobunda Mutlaka Bulunması Gereken Sonbahara Geçiş Parçaları 

Prezervatif Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ahmet DOĞDU

DAMATLIK SEÇERKEN DİKKAT ETMEMİZ GEREKENLER

Editor

Son Zamanların Favori Erkek Aksesuarı: Bileklik

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz