Image default
Erkek Moda

Kol Saatiniz ile Kombin Yapabileceğiniz 11 Bileklik

Bileklik kullanımı birçok erkek için olmazsa olmaz bir kombin unsurudur. Bileklik kullanımı çok uzun yıllardan beri süre gelen bir alışkanlık, bir moda anlayışıdır. 2000’li yıllardan önceki dönemlerde bileklik modellerinin sizlere sunacağı seçenekler oldukça sınırlıydı. Ancak içerisinde bulunduğumuz dönemde artık birçok model ve çeşitte bileklik seçeneğine sahipsiniz. Herhangi bir bileklik modelinde tercih kılmadan önce dikkat etmeniz gereken yegane unsur, bilekliğinizin saatinize uyup uymadığıdır. İşte, saatinizle kombinleyebileceğiniz 11 bileklik modeli:

gri-renk-celik-kemer-figurlu-erkek-bileklik.jpg

1. Bej Rengi Kordonlar için

Bej rengi kordonlara sahip saatiniz ile kombinleyebileceğiniz bileklik modeli olan hasır bilekliklerin kırmızı veya bordo renklerine sahip olanlarını tercih etmeniz, kombininizi rahatlıkla tamamlamanızı sağlayacaktır.

2. Ceket veya Hırka Renginiz de Önemli

Bileklerinize kadar uzanan ceket veya hırkanızın rengiyle aynı olan bir bileklik tercihinde bulunursanız, saatinizin rengi veya modeli nasıl olursa olsun muhteşem bir uyum yakalamış olursunuz.

erkek_saat_bileklik_kombinleri.jpg

3. Saat içi Rengine Dikkat

Saatinizle uyumlu bileklik kombini yapmak istiyorsanız saat içi rengine de özen göstermelisiniz. Saatinizin iç rengi gri ise bilekliğiniz de gri olmalıdır. Böylelikle saatinizin kordonunun rengi ne olursa olsun kombiniz tamamlanmış olacaktır.

4. Metal ve Bronzun Uyumu

Metal ve bronz uyumu çok uzun zamandır kullanılan ve asla bu uyumu yitirmeyen, her zaman trend olmayı başarabilen bir kombin çeşididir. Bu kombin ile hem prestijli hem de oldukça oldukça estetik bir uyum sergiliyebilirsiniz.

5. Boncuklu Bileklikler

Bileklikleriniz sadece hasır veya iplerden oluşmak zorunda değildir. Minik boncuklardan oluşan, aralıklı olarak sembol veya figür barındıran bileklikleri de tercih edebilirsiniz.

erkek-bileklik-saat-modelleri.jpg

6. Mavi ile Beyaz Uyumu

Eğer saatinizin kordonu beyaz ise mavi bileklik, mavi ise beyaz bileklik tercih edebilir ve mavi ile beyazın muhteşem uyumunu kombininize yansıtabilirsiniz.

7. Parlak Camlı Saatler için

Parlak camlı ve metalik renklerin ağırlıklı olduğu saatleriniz için metalik renklerde olmasa da parlak olan bileklik modelleriniz tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem çeşitliliği hem de uyumu bir arada sunmuş olursunuz.

8. Kahverengi ile Metal

Saatinizin iç rengi ile kordon rengi kahverengi ve tonlarındaysa, metalik kısımlarının da göz önünde bulunması için ince metal bileklik tercih edebilirsiniz.

bileklik-saay-kombini.jpg

9. Siyah kordonlara Siyah Bileklik

Siyah deri kordonlu saatlerinize en çok yakışan, gene siyah bilekliklerdir. Ancak prestiji ön plana çıkarmak istiyorsanız, bu bileklikler boncuklu yapıya sahip olmalıdırlar.

10. Rengarenk Saatlere Özel

Saatinizde sadece bir değil birden fazla renk bulunuyorsa, mutlaka bilekliğiniz de renkli olmalıdır. Bunu sağlamak adına farklı renklerdeki ince bileklikleri bir arada kullanabilirsiniz.

11. Ahşap Tonları için Yılan Derisi

Ahşap tonlarının hakim olduğu deri kordonlu saatleriniz için yılan derisi motifli bileklikler kullanarak mükemmel bir estetik görünüm sağlamış olacaksınız.

Benzer Yazilar

Sonbahar Mevsiminde Büyük Beden Modası

Ahmet DOĞDU

U-BOAT CLASSICO KARBON FiBER SERAMiK SAAT

Ahmet DOĞDU

2016 Burberry Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Erkek Modasında Dövmenin Yeri

Ahmet DOĞDU

Koreli Giyim Tarzından İlham Alın

Ahmet DOĞDU

Laptop Çanta Modası

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz