23.9 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Erkek Moda

Kolay Kombinler ile Erkeklerde Sokak Tarzı

Kolay Kombinler ile Erkeklerde Sokak Tarzı

En az kadınlar kadar erkekler de şık ve göz kamaştırıcı olmak istemektedirler. Kadınlara nazaran, erkekler daha kolay kombinler ile çok şık bir görünüme sahip olmaktadırlar. Erkeklerde sokak tarzı denince birçok kombin oluşturulmaktadır. Spor, klasik veya her ikisinin harmanlanması ile erkekler girdikleri ortamlarda isimlerinden konuşturarak, göz doldurmaktadırlar. Şık görünmek için öncelikli olarak erkeklerin bedenlerini iyi tanımaları gerekmektedir ve bedenlerine uygun kombin oluşturmalıdırlar. Bu sayede daha şık bir görünüm oluşturabilmektedirler.

Sokak tarzı denilince kış aylarında akla ilk gelen salaş, boğazlı kazaklar olmaktadır. Çok kolay bir şekilde kombin edildiğinden dolayı birçok erkeğin dolaplarında olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Bunun yanında birçok erkek ise gömlek tercih ederek, spor şık olmak istemektedirler.

Kareli gömlek ise durum kurtaran sokak tarzı parçalarından biri olmaktadır. Kışlık kareli gömlek içerisinde gömlek ile uyumlu bir renk bluz ile harika bir görünüm oluşturulmaktadır. Bunun yanında yine gömlek ile uyumlu açık veya koyu renkte jean pantolon da tercih edilmelidir.

Aksesuar konusunda da bu kombine en çok yakışan bileklik olmaktadır. Bol ve salaş kazak ise çok kolay bir şekilde kombin edilmektedir. Bu kazaklara ise en çok yakışan aksesuar örme şapkalar, örme atkılar olmaktadır. Ayrıca şıklığını sokakta da korumak isteyenler spor bir gömleği uyumlu bir kazakla da kombin edebilmektedirler.

Sokak tarzında şık ve klasik kombin oluşturmak isteyen erkekler; kaşe mont, trençkot, ceket ve daha birçok seçenek ile spor- klasik bir görünüm oluşturmaktadır. Trençkot ise mutlaka bedene uygun olarak tercih edilmelidir. Bol trençkotlar potluk oluşturmakta ve erkeklerin kötü görünmesine neden olmaktadır. Trençkot hafif bol ve dökümlü olmalıdır.

Çok dar trençkotlar ile şık bir görünüm oluşturmak bir hayli zor olmaktadır. Trençkot içerisinde ise kumaş, slim fit bir gömlek tercih edilmelidir. Pantolon olarak ise keten mükemmel durmaktadır. Ayrıca aksesuar olarak şal tercih edilebilmektedir. Kaşe mont ise şıklık arayışında bulunan her erkeğin dolabında bulunan bir parça olmaktadır. Modeli gereği kaşe mont, klasik ve şık görünmek isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Benzer Yazilar

Erkek Şort Modelleri 2013

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Deri Ayakkabı Tutkusu

Editor

2017 Yaz Aylarında Erkekler Neler Giymeli?

90’lı Yılların Erkek Modası

Editor

Erkeklerin Mutlaka Kullanması Gereken 5 Aksesuar

Her Erkeğin Dolabında Olması Gereken Siyah Takım Elbise Neden Önemlidir

Editor