Image default
Erkek Moda

Kösele Ayakkabı Modelleri 2019

İster kadın olsun ister erkek, herkes için dolabında olmazsa olmaz parçalar vardır. Kadınlar için sade, siyah bir elbise oldukça kurtarıcı olurken erkeklerin de mutlaka bir adet klasik kösele ayakkabı edinmesi gerekmektedir. Özel sektörde veya devlet kurumlarında, kıyafet kuralları çerçevesinde erkeklerden klasik kösele ayakkabı giyinmesi istenebilir. Eğer zaten durumunuz böyleyse, kombin yapmak konusunda az çok bilgilisinizdir. Ancak kösele ayakkabıya hiç ihtiyaç duymamış ve sneaker ayakkabılar hariç hiçbir şeyde rahat edememiş olsanız da klasik ayakkabıya ne kadar ihtiyacınız olduğunu ancak bir tane alarak fark edebilirsiniz.

Sade Şıklıktan Vazgeçmeyin

Büyük tokalı ve süslü kösele ayakkabı modası çok gerilerde kaldı. Moda her yönden sadeleşmeye giderken, erkek modası da bundan nasibini aldı. Eğer bir ayakkabı üzerinden konuşacaksak, siyah her zaman kurtarıcı olacaktır. Sade, bağcıklı modeller ise karizmatik, şık ve vizyonlu görünmenizi sağlayacaktır. Tüm dikkat ayakkabınızda olmasın. Kravatınızla, mendilinizle, şık bir kravat iğnesiyle de yapılabilecek çok şey olduğunu ve bunların hepsinin ortak kombininin şıklık yaratacağını unutmayın.

Kösele Ayakkabı
Kösele Ayakkabı

Vücudunuza Yardımcı Olun

Özellikle kösele ayakkabı kullanırken iyi bir bakım yapmaz ve ayakkabınızı havalandırmaz iseniz koku yapabilir ve ayaklarınızda mantara sebebiyet verebilir. Kışın bile dikkatli olmanız gerekirken, özellikle yaz aylarında bu durumlarla karşılaşmanız mümkün. Ancak bu durumların önüne geçmek için yazlık erkek ayakkabı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Yazlık Erkek Ayakkabı Modelleri
Yazlık Erkek Ayakkabı Modelleri

Kış ayları için üretilen, daha sert ve sıkı ayakkabılar ayağınızı soğuktan korur evet ancak bir yandan hava giriş çıkışını minimize eder. Bu sebeple yazlık erkek ayakkabı modelleri, ayaklarınızın hava alabileceği şekilde tasarlanmıştır çünkü yaz ayları vücudumuzun serbestliğe en çok ihtiyaç duyduğu aylardır. Yani tüm işi vücudunuzun yapmasını beklemeyin, nasıl hücreleriniz için su içiyorsanız, ayaklarınız için de en iyi ayakkabıyı bulmaya çalışın.

Benzer Yazilar

En Doğal Peeling Önerileri

Editor

2016’da Renkli Takımlar Moda Dünyasında

Ahmet DOĞDU

Tarz Sahibi Erkekler İçin Mayo Önerileri

Erkeklerde Çorap Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Koreli Giyim Tarzından İlham Alın

Ahmet DOĞDU

En iyi Erkek Parfümleri

Ahmet DOĞDU