Image default
Erkek Moda

Kot Gömlek Kombineleri

Kot gömlekler diğer gömlek türlerinin aksine çok sıradan gibi gözükse de detaylarla renklendirilebilir. Şık olmak isteyen erkekler 2013 yazında bu gömlekleri fazlasıyla edinmeye başladılar.

 

Kot Gömlek Kombineleri

 

Kot gömlekler genellikle kolları dışarı doğru kıvrılarak kullanılır. Bunun nedeni daha rahat bir ifade katmaktır. Kolları uzun olan kot gömleklerinin içine beyaz bir tişört giyerek kendinize özgü bir hava yakalayabilirsiniz. Kış aylarında da rahatlıkla tercih edilen kot gömlekler salaş botlarla birlikte giyilirse hem spor bir şıklık sağlamış olacaksınız hem de dikkat çekici ve özgün giyim tarzınızla bayanların dikkatini daha çabuk çekeceksiniz.

Kot gömleğinizi pantolonunuzun içine sokarak kullanmalısınız. Vücut hatlarınız uygun ise mutlaka bu şekilde kullanım uygundur. Böylelikle hem vücudunuz ortaya çıkacak hem de boyunuz daha uzun gözükecektir. Kot gömleği dışarıda bırakmak isteyen erkeklerin stilleri genellikle rahat, bohem ve salaştır. Tarzınız hangisine daha yatkın ise kot gömleğinizi uyumlu hale getirmek sizin elinizde.

Kot gömlek; renkli pantolonlarla giyilmez. Kot gömleğin renginden bir ton açık veya bir ton koyu renk pantolon kullanarak gömleğinizi ön plana çıkarmalısınız. Kot gömleğinin düğmelerini tamamen açmak isterseniz, içine mutlaka beyaz bir tişört giymelisiniz. Bu sizi daha spor bir hale sokacaktır.

Benzer Yazilar

Erkeklerde Retro Modası

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Blazer ve Spor Ceket Kullanımı

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Modasında Öne Çıkan Parçalar

Milano Erkek Moda Haftasında En Çok Beğenilenler

Erkekler için Kare Yüz Tipine Uygun Saç Modelleri

Erkeklere Özel Bomber Ceket Kombinleri

Yorum Yaz