Image default
Erkek Moda

Koton’dan Yeni Sezon Erkek Hırka Modelleri

Koton’dan Yeni Sezon Erkek Hırka Modelleri

 

Yaz aylarında bu hırka modelleri konusu nereden çıktı demeyin gündüz hava ne kadar sıcaksa, akşamları da bir o kadar soğuk oluyor. Sweat, kazak biraz fazla abartı olsa da en azından bir hırka veyahut yelek alınmadan dışarı çıkılmayan geceler başladı artık.

Koton, hepimizin de bildiği gibi Türkiye’deki hemen hemen bütün alış veriş merkezlerinde mağazası olan, özellikle bayanların sevdiği -hatta adeta taptığı- bir marka. Hepimizin bildiği dedik çünkü birçok erkek ya kız arkadaşını, ya eşini ya da annesini her hafta sonu götürdüğü için Koton mağazaları nerede diye çok iyi bilir. Malum yazın bitmesine de pek bir şey kalmadı. Bizler de Koton erkek hırka modellerini sitemize eklemeyi uygun gördük.

Koton erkek hırka fiyatları mağazalardaki indirimlere göre değişse de 59 lira civarında. Şayet birden fazla alacaksanız bütçenizi biraz zorlayabilir. Size tavsiyemiz limango, 1v1y, markafoni gibi fırsat sitelerine tıklayıp Koton kampanyalarını incelemeniz yönünde olacaktır. Şuan markafoni’deki Koton kampanyasında erkek hırfa fiyatları belki inanamayacaksınız ama 19 lira.

Uzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan ProblemlerUzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan Problemler

 

Benzer Yazilar

Erkek Gömleklerinde Yakanın Önemi

Ahmet DOĞDU

2017 Yılının Erkek Modasında Yükselen Trendleri

Ahmet DOĞDU

Erkek Modasında Şal Devri: Havalı Mı, Değil Mi?

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kadınlarda Makyajdan Hoşlanır Mı?

Ahmet DOĞDU

Yeni Moda: Vücuda Oturan Takım Elbiseler

Ahmet DOĞDU

Tüm Zamanların En Kötü 5 Erkek Saç Modeli

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz