Image default
Erkek Moda

Kotun Altına Hangi Ayakkabı Girilir

HER AYAKKABIYA KOT PANTOLON

Türkiye’ye getiren kişinin adı nedeniyle kot olarak anılan blue jean, nesillerdir moda olmayı başarabilmiş nadir kumaş türlerinden biri. Günlük hayatta her yerde rahatlıkla giyilebilen kottan elde edilen giysiler, toplumda her yaş grubu tarafından tercih edilmektedir. Özellikle de hem rahat hem de kullanışlı kot pantolonları her yerde giymek mümkün. Kot pantolonla giyilebilecek ayakkabı modellerini sizler için araştırdık.

kotun-altina-giyilecek-ayakkabi

Spor Ayakkabılar

Kot pantolonla birlikte en çok tercih edilen ayakkabı türü spor ayakkabılardır. Pantolonun kendisi de rahat olduğu için ayağa da aynı rahatlıkta spor ayakkabı giymeyi tercih edenlerin sayısı günümüz toplumunda çok fazladır.

erkek-ayakkabi-kombinleri

Deri ve Süet Ayakkabılar

Deri veya süet ayakkabı modelleri kot pantolonların altına giyildiğinde kimse tarafından yadırganmaz. Bu tarz kombini tercih edenlerin sayısı da hiç azımsanmayacak kadar çoktur.

erkek-ayakkabi-modelleri

Botlar

Kış geldiğinde, ayakkabı olarak botlar daha çok tercih edilmeye başlanır. Anacak kot pantolon dört mevsim giyilebilen bir ürün olduğundan dolayı, kışın kot pantolonun altında botlar da çok sık görülen ayakkabı modellerindendir.

Çizmeler

Çizme son yıllarda kadın erkek herkes tarafından daha çok tercih edilen ayakkabı modellerinden oldu. Özellikle tayt tarzı kot pantolon giyen kadınlarda çizme kot pantolon birlikteliği çok şık görünebiliyor. Ancak çizme giymeyi seçen erkeklerin çoğu için kot pantolon da vazgeçemedikleri bir seçenek.

erkek-ayakkabi-modelleri

Bez Ayakkabılar

Kot pantolon ile birlikte giyildiğinde çok yakışan ayakkabı türlerinden biri de bez ayakkabılar. Kotun altında çok güzel bir uyum yaratan bez ayakkabıları özellikle de yaz aylarında kotla birlikte giymeyi tercih eden birçok kişiyi görmek mümkün.

Moda dünyasının en büyük buluşlarından biri olan kotla birlikte giyilebilecek ayakkabı modellerini aslında daha da arttırmak mümkün. Yaratıcılığınızı konuşturarak çok çeşitli kombinler yaratmak elinizde.

Benzer Yazilar

Tarz Giyim Fit Vücut

Editor

Erkeklerin En Önemli Aksesuarı Swatch Erkek Saat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Sokak Modası Trendleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler için 2018 Spor Ayakkabı Modelleri

EVDE EGZERSİZ ERKEKLER İÇİN EN KOLAY ALTERNATİF

Ahmet DOĞDU

Yakışıklı Erkekleri İle Ünlü 3 Ülke

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz