Image default
Erkek Moda

Kravat Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Sizinde sabah kahvaltısından sonra işe gitmek için takacağınız bir kravat ve sorunumu var? İnsanların taktığı kravatlar ile sizin taktığınız kravatlar neden mi hep farklı model oluyor? Yeteri kadar teknik bilginiz yok mu? Bunlara hep beraber göz atabiliriz ve o kravat sorunundan tamamen kurtulabiliriz.

Kravat Takma Modelleri

Bu size tavsiye edeceğim modelleri kullanarak basit teknikler ile sabah kahvaltısından sonra rahat bir şekilde işe gitmeniz için kullanabilirsiniz. Düzen isteyen beylerimiz için: Hanover Knot modeline bakmalısınız. İşimiz acele ve hızlı bir çözüm istiyorsanız: Kelvin Knot modelini yapabilirsiniz. Ve farklılığa özen gösteriyorsanız Eldredge Tie Knot modelini yapabilirsiniz.

Kravat Modelleri İle Topluma Uyum Sağlamak

Her topluluk farklı bir model gerektirir. Çekici ve kendine özen gösteren beyler için başlıca sorun olan kravat aynı zamanda olmazsa olmazlardan olan bir aksesuar çeşidi. Düğün ya da hareketli bir topluluğa gireceğiniz zaman size ve elbisenize yakışan mat bir kravat modelini takmalısınız. Kravatınız sizi yansıtır ve siz de kravatınıza bağlı kalarak uygun modellere bürünürsünüz. Bu sebeple sizin toplulukta yansıtacağınız modeller her zaman özgün ve göz kamaştırıcı olmalı. Profesyonel bir model olan: Full Windsor Knot modelini kendinizi çekici hissetmek için kullanabilirsiniz.

Kravat Bağlarken Stres Kontrolü:

Her zaman sakin olmalı ve iradenize sahip çıkmalısınız. Kravat size bir sorun olmamalı ve onu anlamalısınız. Sizi yansıtacak cazibeye ulaşmak istiyorsanız kravat modelini uygularken tamamen sakin ve ellerinizi pratik kullanmalısınız.

Kravat kendinizi daha iyi hissetmek için genellikle takım elbiselerinize takılan en büyük takınızdır. Onu bir süs olmaktan çıkarmak istiyorsanız onu sorun olarak değil bir yaşam tarzı olarak görmelisiniz. İş ve sosyal hayatınızda size kravatlı günler daha çok yakışacaktır.

Benzer Yazilar

Hamile Eşinize Nasıl Yaklaşmalısınız

Ahmet DOĞDU

Nedir Bu Casual?

Editor

ADIDAS | PORSCHE DESIGN BY

Ahmet DOĞDU

Adidas’la Gece Gezmeleri

Ahmet DOĞDU

Oduncu Gömleği

Ahmet DOĞDU

Centilmen Erkek Ayakkabı Tercihleri

Editor

Yorum Yaz