Image default
Erkek Sağlık

Kulak Kıllarından Kurtulun

Kulak Kıllarından Kurtulun

Kadınlar çoğu zaman erkeklerin vücutlarındaki istenmeyen kıllar hakkında ne kadar şanslı olduklarını söyler durur. Halbuki erkekler de bu durumdan şikayetçi oldukları ve kadınlar gibi ağda ya da başka yöntemler ile temizlik yapmalarına hoş bakılmadığı için üzüntülüdürler. Fakat artık çağ değişti. Erkek ağda salonları bile var ve son derece aktif şekilde iş yapıyorlar. Vücuttaki istenmeyen tüylerin yanı sıra daha önemli bir mevzu var ki kulak ve burun kılları. Sizde gelişen teknoloji ve ya çeşitlenen imkanlar sayesinde kulak kıllarından kurtulun.

kulak-killarindan-kurtul

Kulak kıllarından kurtulmak için ilk seçenek; cımbız. İstenmeyen kılların gelmiş geçmiş en büyük düşmanıydı cımbız. Hem taşıması kolay hem kullanması. Eğer sizde takıntılı iseniz cebinizde bile taşıyabilirsiniz. Erkeklerin cımbız kullanma konusunda kadınlar kadar yetenekli olmasını beklemiyoruz. Bu biraz zaman alabilir fakat bir yerden başlamak gerek. Sizde aynanın karşısına geçip bir elinize büyüteçli ayna bir elinize de geniş ağızlı cımbız alarak işe başlayabilirsiniz.

Ağda ile kulak kıllarından kurtulun; kulak kıllarından kurtulmanın bir diğer metodu ise ağdadır. Üstelik ağda kökten çözüm sağlayarak neredeyse bir ay boyunca aynı sıkıntıyı çekmemeniz için size imkan sağlar. Sizde ağda bantlarından satın alarak, özellikle bıyık ve ya koltukaltı için üretilmiş ufak ağda bantların dalarak ellerinizi arasında ısıtın ve gerekli bölgeye uygulayıp hızla çekin.

kulak-killari-agda

Lazer ile kulak kıllarından kurtulun; lazer sektörü epey gelişti. Eskiden kuvvetli kökler dışında işlem yapılamayan lazer epilasyon yöntemi gelişen teknoloji ile artık en ufak tüylerde bile etki edebilmekte. Üstelik bunun için lazer epilasyon merkezlerine de gitmeniz gerekmemektedir. El boyu ya da ev tipi epilasyon aletlerinden satın alarak sizde düzenli bir şekilde uyguladığınız takdirde ter türli istenmeyen kıllarınızdan kurtulabilirsiniz.

erkek-kulak-killari

Benzer Yazilar

Prostat Kanseri Belirtileri Neler? Tedavi Yöntemi Nasıldır?

Editor

Erkekler için; Günlük Ayak Bakımı

Ahmet DOĞDU

Erkeklere Uygun Spor Dalları

Editor

Erkeklerin de Cilt Bakımına İhtiyacı Olur! Uzmanından Cilt Bakım Önerileri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Varikosel Sorunu

Erkeklerde Ter Kokusu Problemi

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz