1.6 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Ara 8, 2018
Erkek Moda

Kumaş Pantolon Altına Hangi Ayakkabı Tercih Edilmeli?

Uyumlu giyinmek bayanlar kadar erkeklerin de çok dikkat ettiği bir konudur. Erkekler için kıyafet yönünden belki çok fazla bir seçenek olmasa da bunların birbiri ile ahengi son derece önemlidir. Herkesin bir giyim tarzı vardır ve bu giyim tarzına uygun, yakışan şeyler uydurmaya çalışırlar. Bazıları için spor giyinmek bir tarzdır, bazıları için klasik giyinmek bir tarzdır, bazıları için de yarı spor bir tarz önemlidir. Ne tarz olursa olsun her türlü giyimde sırıtmayacak şeylerin uyumunu yakalamak gerekir. İşte erkekler için zor konulardan biri budur ve acaba kumaş pantolon altına hangi ayakkabı tercih edilmeli? Pantolona uygun ayakkabı belirlerken pantolonun tarzı önemli olmaktadır.kumas-pantolon-ayakkabi-kombini

Giyim ve kuşamda ayakkabı son derece önemli bir detay olup pantolonun tarz ve kumaşı bu konuda belirleyicidir. Eğer takım bir elbise giyilmişse bu pantolonların altına rugan ve sivri burunlu ayakkabılar tercih edilmelidir. Tabi bu ayakkabılarda bağcık gibi bir detayı asla göz ardı etmemek gerekir. Çünkü takım elbise altına en çok uyum sağlayan ayakkabılar deri, altı kösele ve bağcıklı ayakkabılardır. Öyleyse kumaş pantolon altına hangi ayakkabı tercih edilmeli diyenlere bağcıklı olmazsa asla başka ayakkabıyı takım altına giymeyin demekte fayda vardır.

kumas-pantolon-modelleri

Daha spor tarzda bir kumaş pantolon giyilmişse kumaş pantolon altına hangi ayakkabı tercih edilmeli? Bu durumda da püsküllü rugan ayakkabılar çok şık ve modern bir duruş sağlamaktadır. Ama klasik tarzda bir kumaş pantolon giyilmişse mokasen ayakkabılar tercih edilirse daha doğru olacaktır. Giyimde ayakkabı ve pantolon uyumunu yakalayan erkekler için kemer detayını atlamamaları gerektiğini hatırlatmakta fayda vardır. Ayakkabı ile uyumlu bir kemer tarzınızı tamamlayan önemli bir aksesuardır.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Giyimde Renk Uyumu Araması

Dupont Çakmak Modelleri

Erkek Moda

Erkekler için Doğru Fular Kullanımı

Editor

Erkek Atkı Modelleri

Ahmet DOĞDU

Ülkelere Göre Erkek Karakterleri

Editor

2017 Gömlek Modası