Image default
Erkek Moda

Leonardo Dicaprio Giyim Tarzı

Leonardo Dicaprio giyim tarzı son dönemlerde hem erkekler hem de kadınlar tarafından büyük ilgi ve takdir görmekte. Leonardo Dicaprio, başarılı Hollywood kariyerine devam ederken oldukça sade ve salaş tarzıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Leonardo dicaprio giyim tarzı
Leonardo dicaprio giyim tarzı

Leonardo Dicaprio Genel Bilgiler

Leonarda Dicaprio yaş olarak orta yaşlı bir aralıkta denilse de karizması hiç de öyle söylemiyor. 44 yaşına ve Los Angeles doğumlu olan Leo, 180cm uzunluğunda ve sürekli kilo alıp vermesi ve formunu hiç umursamaması dolayısıyla kilosu hakkında net bir bilgi bulunmamakta.

Leonarda Dicaprio Kariyeri

Leonarda Dicaprio gençliği yıllarında, yani 1989 yılında kariyerine Parenthood isimli diziyle başlamıştır. Leonardo, yaklaşık 36 senelik kariyerinde toplamda 5 dizi ve 42 filmde rol almıştır. Film ve dizilerin yarısı drama türündedir ve çoğunda Dicaprio başrol oyanamaktadır. Leonardo Dicaprio kariyeri boyunca dünya çapında oldukça yüksek değere sahip olan 27 ödüle layık görülmüştür. Başarılı oyuncu kariyer basamaklarını hala büyük bir hızla çıkmaya devam etmektedir.

Leonardo dicaprio gençliği
Leonardo dicaprio gençliği

Dicaprio’nun Rahat Giyim Tarzı

Biraz “Türk kasıyla”, arkadan saçını toplayarak, büyük gelen kotları ve kirli tişörtleriyle Leonardo, umarsız tarzı ve karizmasıyla çoğunluğun beğenisini almayı başarıyor. Zaman zamanda marjinal bir şapka, atlet ve altına bir deniz şortuyla kameralara gözükmekten çekinmeyen Leo, özel günler haricinde giyimini pek umursamıyor. Leo için moda, trendler, kalite vs. hiç bir önem arz etmemekle beraber bu akımlar hakkında bilgi sahibi bile değil. İstediği gibi davranan başarılı aktör, toplumun bazı kesimlerine moda ve giyim tarzı konusunda örnek teşkil ediyor.

Benzer Yazilar

Yaz Gecelerinde Dikkat Çeken Erkek Tarzları

Dolabınızda Bulunması Gereken 5 Ayakkabı Modeli

Erkek ve Pembe

Ahmet DOĞDU

Gömlek ve Kravat ile Giyebileceğiniz 8 Hırka

Ahmet DOĞDU

Kıvırcık Saçlı Erkeklere Tavsiyeler

Ahmet DOĞDU

2017 Yılı Erkek Kreasyonları

Ahmet DOĞDU