Image default
Erkek Moda

Levi’s® Sonbahar/ Kış Erkek Dış Giyim Modası

Erkek modası denildiği zaman akıllara öncelikli olarak Levi’s® gelmektedir. Tasarımları ile birçok kişinin beğenisini toplamaktadır. Modern çizgileri ile adından sıkça söz ettirmektedir. Levi’s® sonbahar/ kış dış giyim tasarımları da birçok kişi tarafından beğenilmektedir. Şık olmak isteyenler tarafından bu nedenden dolayı tercih edilmektedir.

Levi’s® modern çizgileri içinde bulunduran ve her yaş grubunun tercih edebileceği tasarımlarla sonbahar/ kış tasarımında da karşımıza çıkmaktadır. Levi’s® kareli gömlek ile bu sezonda ön plana çıkmaktadır. Kareli gömlekler kolay bir şekilde kombin yapılabildiğinden dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Genel olarak gri, mavi veya lacivert kareli gömlekler bu sezonda daha ön planda bulunmaktadır. Kareli gömleklerin içerisine ise tek renkli Levi’s® bluzlar tercih edilebilmektedir. Bu sayede spor şık bir görünüm elde edilmektedir.

Levi’s® jean pantolon denildiği zaman önde gelen bir firma olmaktadır. Bu sezonda da jean pantolonları ile adından çok fazla konuşturacaktır. Levi’s® jean pantolonlarda ise daha koyu renkler bu sezonda göze çarpmaktadır. Koyu lacivert, siyahlar ön planda olmaktadır. Bunun yanında farklılık arayanlar ise buz mavisi renginde jean pantolon tercih edebilmektedirler.

Levi’s® sonbahar/ kış sezonunda ise daha bol ve rahat kesimleri ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Over size ceketler, gömlekler daha ön planda yer almaktadır. Bunun yanında jean ceketler bu sezonda çok moda olmaktadır. Levi’s® jean ceketlerin içlerini tüy veya polar bir şekilde tasarlayarak, farklılık yaratmaktadır. Havaların soğuk olduğu kış günlerinde birçok kişi içlerini ısıtacak bu tasarımları tercih etmektedirler.

Montları ile de birçok kişinin dikkatini Levi’s® çekmektedir. Yine rahat kalıplarda tasarladığı montlar birçok erkek tarafından tercih edilmektedir. Levi’s® montları incelendiği zaman ise haki ve toprak tonları daha fazla ön plana çıkmaktadır. Bunun yanında kış aylarının vazgeçilmezi siyahlar yine bu sezonda ön plana çıkmaktadır.

Kapüşonlu kazaklar da bu sezon ön plana çıkmaktadır. Birbirinden renkli ve kaliteli tasarımları ile Levi’s® ön plana çıkmaktadır. İsteğe ve her zevke göre birçok kişi bu tasarımlar ile oldukça fazla spor şık görüneceklerdir. Kapüşonlu kazak, jean ceket ve jean pantolon kombini ile oldukça şık bir görünüm yakalanmaktadır.

Benzer Yazilar

David Beckham’ın Giyim Tarzına Bir Göz Gezdirin

Ahmet DOĞDU

Zayıf Erkeğin Giyim Tarzı Nasıl Olmalı?

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Çanta Kullanma Rehberi Çantaları Nasıl Hayatınıza Sokabilirsiniz?

Ahmet DOĞDU

Renk ve Desen Ayrımı İle Bütün Bir Parça Düzeni!

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Giyim Konusunda İlham Alması Gereken Ünlüler

Erkeklerde sokak Stili..

Ahmet DOĞDU