Image default
Kapak

Maç Seyretmede Yapabileceğiniz 7 Hazırlık

Maç seyretmek erkekler için oldukça zevkli ve eğlenceli bir hobidir. Hem futbol izlemek hem de basketbol izlemek erkekleri mutlu kılmaktadır. Maç izlemek erkek için zaman zaman vazgeçilmez bir hal alır. Bu nedenle erkeklerin maç izleme hobisini ciddiye aldıkları ve bunun için oldukça önemli hazırlıklar yaptıklarını da söyleyebiliriz. Özellikle erkek arkadaşları ile evde maç izlemeye yönelik hazırlıklar hayli planlı ve programlı olmaktadır.

mac-izleme

Maç izlemek için yapılacak hazırlıklar şöyledir;

  1. Maç seyretmek için en önemli gereç şüphesiz televizyondur. Televizyon büyük ekran olmalı. Yayının herhangi bir sıkıntı yaşayarak bozulmaması için önceden kontrol edilmeli.
  2. Kalabalık arkadaş grubu ile maç izlemek istiyorsanız, rahat ve geniş bir odada, oturma düzeni kurularak maça hazırlanmalı.
  3. Maç izleme demek bir şeyler içerken aldığınız heyecan ve zevk demek. Bu nedenle ister alkollü isterseniz de alkolsüz içecekler ve çerezleri hazır etmeniz gerekebilir. Üstelik içkilerin soğuk olması da maçın zevkine zevk katacaktır.
  4. Çerezler demişken, kuruyemişler ve cipsleri kastediyoruz. Ancak bunların yanında meyve ve minik çörekler de maç için atıştırmalıklar olabilir. bunları güzel ikram tabaklarında hazır etseniz iyi edersiniz.
  5. Maç izleme için hazırlanması gereken bir diğer şey de mısır olmalıdır. Mısır patlatma işini son bıraksanız daha iyi edersiniz. Ancak mısırı önceden hazırlamanız yerinde olacaktır. üstelik maçların devre arasında da mısırınız biterse hemen yeniden patlatabilirsiniz.erkek-erkege-mac
  6. Maç seyretmek için yapılacak bir diğer hazırlık etrafı düzenlemek olmalıdır. Çünkü maçın heyecanına siz ya da arkadaşlarınız kendini kaptırırsa, yakınlarda olan aksesuar ve biblolarınız zarar görebilir. Etrafı biraz açıp kırılacak eşyaları uzaklaştırsanız iyi edersiniz.
  7. Maç izlerken rahat bir ortam isterseniz kanepe ve koltuklarınızı ayarlayın. Hatta minderler ve yastıklarla güzel bir oturum düzeni sağlayabilirsiniz.

O zaman keyifli seyirler, iyi olan kazansın.

Benzer Yazilar

CD’lere Veda!

Ahmet DOĞDU

2011 de vizyona giren Türk filmleri

Ahmet DOĞDU

Ev Kadınları ve İşkolik Erkekler

Editor

Tercih Ettiğiniz Alkollü İçecek Kişiliğinizi Ele Veriyor

Ahmet DOĞDU

Erkeğin Evinde Sahip Olması Gereken 7 El Aleti

Ahmet DOĞDU

Kışı Zinde Geçirin

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz