Image default
Erkek Moda

Mango 2016 Erkek Modası

Mango 2016 Erkeği

Erkek modasına yön veren ve hem tasarımları hem de fiyatları ile erkeklerin üzerinden düşmeyen modelleri ile Mango erkeklerin gözdesi olmaya devam ediyor. İlk mango mağazası 1984 yılında Barselona’da açılmıştır. İşte firma kalitesini yıllardan bun yana edindikleri deneyiminden ve modanın kalbi İtalya’da bulunmaktan almaktadır. Mango 2016 erkek modası kalitesini ve modellerini müşterilerine sunmaktadır. Mango markası hem bayan hem erkek giyim ve aksesuarları ile modaya uygun bir hizmet veriyor. Şu anda dünya üzerinde 107 farklı ülkede 2415 mağazası olan firma başarılarının sırlarını konseptleri, çalışanları ve teknolojileri olarak açıklamaktadırlar.

erkek-ceket

Mango 2016 erkek modası ürünlerini incelediğimiz zaman kış kreasyonunda koyu renklerin hâkimiyetinin yanı sıra bordo ve mavinin uyumunu bir arada göreceğiz. Kış aylarında tercih edeceğiniz kabanlarda da Mango’nun kalitesini hissedebilirsiniz. Mango bu yıl erkek modasında rahatlığı daha çok ön plana çıkarmış. Jean pantolonları her zamanki gibi harika kesimleriyle sizleri büyüleyecek. Markanın koyu renk kotlarından bir tane dolabınızda bulundurun kış aylarında günlük kombinlerinizde mutlaka kullanın deriz. Ayrıca bu yıl kareli ve desenli kumaşları da ön planda tutan marka pantolonlarda, gömleklerde ve fularlarda bu desenleri kullanmıştır. Sizde bu ürünleri tercih ederek desenli ürünlerle tarzınıza tarz katabilirsiniz. Ayakkabı da ise yine rahatlık ön plandadır.

mango-erkek-giyim

Gardırobunuzu yenilerken Mango 2016 erkek modası son ürünlerini Mango mağazalarından, kataloglarından veya internet sitelerinden incelemeyi unutmayın. Özellikle takım elbiselerdeki kusursuz kesimi, dikiş ve kumaşlarıyla dikkatleri üzerine çeken markaya ait hala bir takım elbiseniz yoksa mutlaka bir tane edinmenizi öneririz. Marka kabandan cekete, blazerdan kazağa, gömlekten tişörte, takım elbiseden jean pantolona kadar birçok giyim seçeneğini hem renk hem model yelpazesi ile sizlere sunuyor. Bunun yanı sıra aksesuarda da kemer, ayakkabı, çanta ve atkıları ile göz dolduruyor.

Benzer Yazilar

Erkek Giyim Kış Modası

Ahmet DOĞDU

Oduncu Gömleği

Ahmet DOĞDU

Kadife Gömlek Modası

Ahmet DOĞDU

Mango’nun Kalabalığına Artık Erkeklerde Karıştı

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Göz Kalemi Kullanımı

Ahmet DOĞDU

Saat Almak isteyen Erkekler için Marka Tavsiyeleri

Ahmet DOĞDU

1 Yorum

google reklam 09 Mayıs 2016 at 14:03

Çok uzun zamandır aradığım konuydu sağolun

Cevapla

Yorum Yaz