Image default
Erkek Sağlık

MEDULLAMAX BİR ŞİFA DEPOSUDUR!

Sevda KÖYÜSTÜ

Sağlıklı olmayı seviyorum, kendime değer veriyorum, sağlıklı bir bedenle yaş almayı tercih ediyorum.

Kendime attığım küçük bir adımın, aslında bütün evrende kalıcı bir etki yarattığına inanıyorum. Bu inanç la bir müddet önce denize ufak bir taş attım, o taşın yarattığı küçük dalga bugün artık birçok insanın hayatına yaptığı büyük bir yatırım haline geldi.

Çok şükür. Attığımız her adım, aldığımız her karar bütünün hayrına gerçekleşsin.

Her şey kendim için yaptığım ilikli kemik suyunun bedenime ve zihnime sağladığı faydaları fark edip, ailem ve dostlarımla paylaşmamla başladı.

Şifa deposu ve ata mirası ilikli kemik suyum o kadar çok beğenildi ki dostlarım bu lezzeti daha geniş kitlelerle duyurmam gerektiğini söyledi ve Medullamax markası böyle ortaya çıktı.

Medullamax ilikli kemik suları, kısık ateşte özenle kaynatılan ilikli dana kemiğinden elde edilmekte olup, herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. Ertan Kasap tan tedarik ettiğim, antibiyotiksiz beslenen danaların kemikleri ile üretilen Medullamax ilikli kemik suları kişisel talebe göre butik üretimle karton bardaklarda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

Dondurulmuş Medullamax ilikli kemik suları orijinal bardağından çıkarılıp cezveye konduktan sonra ocağın en küçük kısmında hafifçe eritilerek kullanılmalıdır. 10-15 saniyelik eritme işlemi sırasında Medullamax’ın tekrardan kaynatılmamasına özen gösterilmelidir.

Medullamax  % 100 doğal ve katkısızdır.  İçerisinde sadece ilikli kemik suyu bulunmaktadır. Düzenli olarak tüketildiğinde bedeninizde ve zihninizde mucizeler yaratır. Medullamax’la cildiniz ışıl ışıl parlar, kendinizi çok enerjik ve sağlıklı hissedersiniz.

Medullamax’ı pek çok şekilde tüketebilirsiniz. Çözülmesini sağladığınız Medullamax’ın içine limon, zerdeçal,  karabiber ve kırmızıbiber ekleyerek gribe ve soğuk algınlığına savaş açabilirsiniz. Dilerseniz bu karışıma tuz ya da farklı baharatlar da ekleyebilirsiniz.

Medullamax ürünleri bedenimizin yapıtaşı olan ve yaşlandıkça vücutta üretimi duran doğal kolajen içermektedir. Kolajen cildin ve bedenin yeniden yapılanmasını sağlayan gençlik iksiridir. Yaşlanmanın ve kırışıklıkların temel nedeni vücuttaki kolajen eksikliğidir. Zamanla vücudun üretemediği kolajenin dışarıdan alınması gerekmektedir. Medullamax ürünleri güzelliğiniz ve sağlığınız için ihtiyaç duyduğunuz kolajeni tüm saflığıyla sizlere sunmaktadır.

Medullamax ürünlerinin üst kısmında oluşan beyaz yağ tabakasını ısı yardımıyla saç maskesi olarak kullanırsanız saç dökülmeleriniz azalacak saçlarınız sağlıkla ve hızla uzayacaktır. Taze ceviz yaprağı ile karıştırılan Medullamax, saç köklerine uygulandığında saç kökleriniz beslenecek ve yeni saç hücrelerinin oluşumu sağlanacaktır. Ayrıca bu yağı bal ile karıştırıp yüzünüze ve ellerinize maske yaptığınızda kısa sürede elde edeceğiniz sonuçlarına inanamayacaksınız.

Kemik rahatsızlıklarında, hamilelik döneminde, büyüme ağrılarında, romatizmal ağrılarda ve yaşlılığa bağlı kırıklarda ilikli kemik suyunun iyileştirici etkisi tıp otoritelerince kabul edilmektedir. Çağımızın hastalığı obezite sebebiyle sıklaşan tüp mide ameliyatlarından sonra doktorlar hastalarına kaybettikleri vitamin ve mineralleri hızla kazanmaları için 1 aylık ilikli kemik suyu kürü önermektedir.

Çocukların, hamilelerin ve yaşlıların da güvenle tüketebileceği Medullamax ürünlerime Gayrettepe Ertan Kasap’tan veya aşağıdaki iletişim kanallarından kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgileri:

Ertan Kasap  : 0212 213 17 23-24

Adres : İstanbul / Gayrettepe

Benzer Yazilar

Prostat Nedir ?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Burun Estetiği

Ahmet DOĞDU

Prostat Kanseri Belirtileri Neler? Tedavi Yöntemi Nasıldır?

Editor

Erkeklerde Diyet

Ahmet DOĞDU

Erken Boşalmanın Psikolojik Nedenleri

Ahmet DOĞDU

Şalgam Suyu ve Yararları

Ahmet DOĞDU