Image default
Erkek Moda

Mevsimlik Mont Arayışında Olan Erkekler için Barbour Mont Modelleri

Artık yaz aylarının sonuna yaklaştık sayılır. Havalar akşamları gerçekten de üzerine bir şey almadan çıkılmayacak derecede soğuk olmaya başladı. Yazlık mont modelleri tam da bahsettiğimiz şey. Mevsimlik bir mont almak isteyen erkekleri düşünerek sitemize Barbour mont modellerini eklemeyi uygun gördük.

Barbour, dünya çapında ünlü bir marka. Her ne kadar Türkiye’de çakma piyasası inanılmaz derecede fazla olsa da orjinal ürün satan mağazaları da mevcut. Barbour mont modelleri çok kalın olmamasına rağmen kullanılan özel kumaşı sayesinde soğuk havalarda tercih edebileceğiniz türden bir kıyafettir. Genel olarak kareli tasarımları bulunsa da düz, tek renk tasarımları da mevcut olan Barbour mont modellerini bu konumuzda inceleyebileceksiniz.
Barbour mont fiyatlarına gelirsek gerçek deriden üretilen montların fiyatları bir hayli yüksek. Fakat bu konumuzda sizin incelemeniz için eklediğimiz Barbour mont modellerinin fiyatları çok da pahalı değil. 100-400 lira civarında değişen fiyatlar mevsimlik bir mont almak isteyen erkekler için oldukça uygun diyebiliriz.

Uzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan ProblemlerUzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan Problemler

Benzer Yazilar

2013 Erkek Kemer Modası

Ahmet DOĞDU

Erkek Kış Ayakkabı Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkek Giyiminde Türk Markaları Ne Kadar Yeterli

Ahmet DOĞDU

Sezona Hazırlık İçin Bunlara Dikkat!

Ahmet DOĞDU

2018 Erkek Modasına Yön Veren Detaylar

Ahmet DOĞDU

Erkek Saatlerinde 2016 Modası

Ahmet DOĞDU

1 Yorum

faruk 30 Ekim 2012 at 01:34

nereden bulacagız bu 11 numaralı modeli o kadar arastırdım hiç bir yrde yok mmaalesef..

Cevapla

Yorum Yaz