12.4 C
Istanbul, TR
Cuma, May 10, 2019
Erkek Moda

Milano Erkek Moda Haftasında En Çok Beğenilenler

Bayanlarda olduğu gibi erkeklerde son yıllarda stil konusunda oldukça iddialı. Özellikle ünlü tasarımcılar yönlerini kadınlara olduğu kadar erkeklere de çevirmiş durumda. Sonbahar- Kış kreasyonlarından bunu anlamak oldukça kolay. Hatta erkeklere özel moda haftalarının oluşması erkek moda dünyasının oldukça yenilikçi bir yapıya sahip olmasından kaynaklandığını söyleyebiliriz.

erkek-sonbahar-modasi.jpg

İtalya’nın Milano kentinde yapılan moda haftası bu moda haftalarına bir örnek diyebiliriz. Modaseverlerin yoğun ilgisinin olduğu bu moda haftası pazar günü modanın başkentlerinden biri sayılan Milano’ya yakışacak şeklide görkemli bir açılış ile başladı. Ünlü markalarin 2017-2018 Sonbahar- Kış kreasyonlarını sergiledikleri moda haftasında, sezona dair önemli ipuçları verildi.

les-benjamins-milano-erkek-moda-haftasinda.jpg

1) Billionaire

Billionaire markasının Sonbahar-Kış koleksiyonu defilesi şüphesiz ki moda haftasının en görkemli ve moda severleri hayran bırakan şovlarından birini yaptı. Öncelikle erkek modellerin podyuma çıktığında getirilen helikopter oldukça dikkat çekici idi.

Moda dünyasının önde gelen markalarından biri olan Billionaire’in kovboy şapkasını aksesuar olarak bünyesinde barındıran koleksiyonu oldukça beğeni topladı.

2) Fendi

Hem kadın modasına hem de erkek modasına yön veren markalardan biri kesinlikle Fendi. Moda haftasında özellikle bu sezon hem aksesuar anlamında hem de kıyafet anlamında oldukça cesur renkleri barındırmasıyla ön plana çıktı Fendi.

fendi-sonbahar-modasi.jpg

Fendi'nin sonbahar-kış koleksiyonunda bereler, kazarlar ve çantalarda tasarımı oldukça dikkat çekti çünkü yazı kullanımı mevcuttu koleksiyon ürünlerinde. Ayrıca erkek koleksiyonunda kullandığı renkler ile Fendi pembe kullanımına yönelik ipuçları verdi diyebiliriz. Koleksiyon parçalarının isimlerinin İngilizce olması dikkatlerden kaçmazken aynı zamanda parçalarda kürk yaka kullanımı oldukça beğenildi.

3) Moncler

Kış sporlarından olan kayak ile adeta özdeşleşen Moncler, moda haftasında özellikle kumaşı kaşe olan kabanlara ve şişme montlara ağırlık vermesi ile oldukça büyük beğeni topladı. Sergilenen koleksiyon parçalarında tırmanma halatlarının kullanılması dikkat çekiciydi. Podyumda verilen karlı doğa görünümü oldukça beğenildi.

Benzer Yazilar

Takım elbiseler için cep mendili

Erkek Moda

Çünkü Çanta, Erkeğe Yakışır!

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin En Tarz Takım Elbise Modelleri

Editor

2010 Son Saat Trendleri

Erkek Moda

Yeni Moda Kazıtılmış Saç Tipi

Editor

Erkeklere Özel Hediye Önerileri

Editor