Image default
Erkek Moda

Milano Erkek Moda Haftasından 2017 Erkek Modası Ipuçları

Erkek modasına yön veren Milona Erkek Moda Haftası gösterişli mankenlerin gösterişli tasarımları ile kamuoyuna tanıtılırken ,erkeklerin bu yıl hangi tarz giysilerle dolaşacağı ortaya çıktı. Bu yılda stil ve tarz sahibi olacak erkekler renkli ve bol kesim kazaklarla dikkat çekecek. Deri ve kürk aksesuarların bu yıl çok sık kullanıldığı Milona Haftasında ,her boyda giyilen mont ve kabanlar erkeklerin büyük ilgisini gördü.

Erkek giyim modasında trentlerin merkezi olan Milano Erkek  Haftası’nda tasarımcıların birbirinden ilginç ve şık kreasyonları modayı yakından takip eden erkeklerin ilgi odağı oldu. Her markanın 2017’ye ait sezon giysilerini tanıttığı moda haftasında ünlü modacıların her tasarımı ayrı bir ilgi gördü.2017 yılı sezon alışverişini bekleten çoğu erkek aldığı ipuçları sayesinde bu yıl trent olma yolunda ilerliyor. Bu yılın trentleri arasında erkekleri,bol kazaklar ve bol pantolonların dışında üsten düşüyormuş gibi görülen hırkalar bekliyor.

2017-erkek-modasi

Yine koyu renklerin hakim olduğu 2017 modasında dizlerin altına kadar inen kabanlar zaman zaman 70’li yılların izini taşıyor.Kürkler ve derilerle konbine edilen paltoların dışında, modacılar bu yıl ceket yakalarında farklı modeller tercih etti. Cep kullanımlarının artığı ceket modellerinde kol boylarinda kısalıkta göze çarpıyor.

Öte yandan 2017 yılı erkek modasında bahar aylarında erkekler ceket ve şort kombinleri ile dikkat çekecek. Birine zıt renklerden yaratılan kontrasların yanısıra takım olarak kullanılacak şort ve ceket takımları çoğunlukla gömleklerle renklendiriliyor.Öte yandan bu yılın trent renkleri arasında maviler ve morlar hakım erkek giyiminde asaleti temsil eden mor aksesuarlar dahil olmak üzere bir çok giyim eşyasında kullanılıyor. Kadifenin yeniden hayat bulduğu Milano Erkek Haftası’nda  erkekler kadifeyi farklı formlarda üzerlerinde taşıyacak. Kadife parlaklığını ile çok göz önünde olmak istemeyenler farklı kombinlerle kadife pantalon ve ceketleri değerlendirebilirler.

Benzer Yazilar

Ülkelere Göre Erkek Karakterleri

Ahmet DOĞDU

Tarz Giyim Fit Vücut

Editor

Erkek Kış Ayakkabı Modelleri

Ahmet DOĞDU

Geçmişten Bugüne Brad Pitt’in Giyim Tarzı

Ahmet DOĞDU

Erkek Giyiminde Renk Uyumu Neden Önemlidir?

Editor

Yazın Değişmez Modası Keteni Nasıl Kombinlemeli

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz