Image default
Erkek Moda

Modaya İlham Veren Ünlüler

Moda dünyasında özellikle ünlülerin oluşturduğu tarzlara bayılıyoruz.Stil ikonu olan ,ne giyse trend  oluşturan ünlülerin tarzlarını sizde yapabilirsiniz. Kolay ve basit moda kurallarıyla tabii ki .O halde başlayalım.

Robert Pattinson

Gençlik filmlerinin yakışıklı oyuncusu Robert ilk olarak kalbimizi Twillight serisinde çaldı diyebiliriz. Tarzının her zaman cool olduğu nadir ünlülerden kendisi. Genellikle takım elbiseler gördüğümüz Robert Pattinson her rengi kullanmakta özgür hissediyor kendisini.Bu da onu tarz sahibi yapmaya yetiyor da artıyor bile.

David Beckham

Beckham tarzı genelde sadelikten yana. Davetler haricinde onu rahat giyim tarzıyla tanıyoruz. Günlük hayatında ise renk tarzlarına dikkat etmesiyle güzel  bir uyum yakalıyor.Ayrıca özenle kullandığı aksesuarları özellikle şapkalarıyla en beğenilen stil ikonu diyebiliriz.Kırmızı halıda smokinini beyaz tercih etmesiyle tüm dikkatleri üzerine toplamıştı hatırlarsanız.Tabi bunun yanında deri ceket kombinleri de çok başarılı.

Tom Cruise

Kısa boylu olmasına rağmen muhteşem göz hileleriyle stilini bizlere gösteriyor. Özellikle kullandığı gözlükler ve çantalar erkek stiline detaylı bir göz oluşturmayı başarıyor. Tom Cruise cool ve havalı tarzıyla her zaman favorimiz olmuştur.Vazgeçemediği süveterleri , kırmızı halıda giydiği dik yakalı boğazlı kazaklarla tamamlayan oyuncu , fark yaratmayı çok seviyor diyebiliriz.

Rami Malek

Kazandığı oscarla adından söz ettiren oyuncu stiliyle de gözümüze hitap ediyor. Takım elbiselerinin içine giydiği gömleklerle, kullandığı renklerle genç ve dinamik görüntüsü ilham kaynağı diyebiliriz. Yakalı tişört bomber ceket ikilisini de çok başarılı taşıyor oyuncu. Üstelik bu ceketleri davet stilini de uyarlıyor ve takım ceketi yerine tercih ediyor. Günlük stili genelde spor tarza sahip. Özellikle beyaz takım elbise konusunda çok iyi ve iddialı. Hem modern hem de tarz konusunda tam bir stil ikonu kendisi. Bu görüntüsü onu daha da gençleştiriyor.

Benzer Yazilar

Erkek ve Bakım

Editor

Dizel ve Adidas Originals sınırlı sayıda ayakkabı

Ahmet DOĞDU

İş Dünyasında Şık Erkekler

Ahmet DOĞDU

Erkekler için Bileklik Modelleri

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Modasında Kadife Parçalar Öne Çıkıyor

Uygun Fiyatını Bulursanız Kaçırılmayacak Tişörtler!

Ahmet DOĞDU