Image default
Erkek Moda

Modayı Takip Ederken Sakın Bu Hataları Yapmayın

Artık modayı takip etmeyen yeni trendlerden haberdar olmayan kimse neredeyse yok. Sosyal medyanın da bu işte katkısı çok büyük. Erkekler de kadınlar kadar modayı takip ederek kendilerine özen gösteriyorlar. İşte bu yazımızda modayı yakından takip eden erkeklerin asla yapmamaları gereken hataları yazıyoruz. İşte erkekler için moda önerileri ve yapılmaması gereken hatalar:

Yaz Günlerinde Şort Giyin Ancak Boyuna Dikkat Edin

erkek-moda-hatalari-nelerdir.jpg

Eğer spor bir tarza sahipseniz ve özellikle bu oldukça sıcak yaz günlerinde siz de şort giymeyi tercih ediyorsanız mutlaka tercih ettiğiniz şortun boyutuna çok dikkat edin. Giydiğiniz şortun boyunun ya dizin hemen üzerinde ya da dizin hemen altında olması gerekir. Dizinizin çok atında bir uzunlukta olan şortlar daha çok boyu uzun erkeklerin tercih etmesi gereken modellerdir.

Üzerinizde Büyük Duran Takım Elbise Giymeyin

Çalışıyorsunuz ve her gün takım elbise giymeniz gerekiyor. Doğru seçilmeyen bir takım elbise kesinlikle sizi sıradan olmaktan çok daha kötü gösterecektir. Özellikle vücut tipiniz buna müsait ise son zamanlarda oldukça moda olan vücudunuza oturan İtalyan kesimli takım elbiseleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz modeller sizi oldukça kaliteli ve sportmen bir havada gösterecektir.

Beyaz Çorap Giymekten Vazgeçin

en-sik-yapilan-erkek-moda-hatalari

Eğer spor bir şort giyip yürüyüş yapmaya ya da spor yapmaya çıkmadıysanız beyaz çorap giymeyin. İşe giderken giydiğiniz klasik pantolonların altına mutlaka koyu renk çorap giymelisiniz.

Aksesuar Kullanarak Kıyafetinizi Tamamlayın

Takım elbise kullanırken doğru kravat seçimi çok önemlidir. Açık renk takım elbiselerde çarpıcı renklerde kravatlar kullanabilirsiniz. Ancak çok canlı renkler kullanmaktan kaçının. Kemer, kol düğmesi ve ayakkabı bir erkeği tamamlayan en önemli aksesuarlardır. Kemerinizin ve ayakkabınızın birbiri ile uyumlu renklerde olmasına dikkat edin. Ayrıca ayakkabılarınız her zaman boyalı olmalıdır. Eğer spor kıyafetler tercih ediyorsanız bu kıyafetleri bileklik, kolye ya da şapka ile tamamlayabilirsiniz. Son zamanlarda özellikle beyler için çok şık bileklik modelleri bulunmaktadır.

Spor Kıyafetlerinizi Doğru Tercih Edin

erkek-moda.png

Eğer günlük yaşantınızda daha çok kot pantolon, tişört gibi kıyafetler tercih ediyorsanız tamamlayıcı aksesuarlarınızın da spor olması gerekir. Bu kıyafetlerin altına kösele tarzı ayakkabılar giymeyin.

Benzer Yazilar

2019 Erkek İlkbahar Trendleri

Editor

LAMBORGHINI CAR SHOE

Ahmet DOĞDU

Erkekler için Bileklik Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkek Atkı Modelleri Ve Bağlama Şekilleri

Ahmet DOĞDU

Erkekleri Daha Seksi Gösteren Aksesuarlar

Erkeklerde Retro Modası

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz