Image default
Erkek Moda

Modern Erkek Uzun Saç Seviyor

Moda, genellikle kadınların ilgilenmiş olduğu bir alan gibi görünse de erkekler de son yıllarda moda ile oldukça iç içe. Özellikle saç modellerinde gördüğünüz farklı ve yeni kesimler, erkeklerin stiline çok daha fazla özen gösterdiğinin de bir göstergesi. Erkek saçları arasında yılın trendleri nelerdir sizin için paylaşıyoruz.

2017 Yılının En Trend Erkek Saç Modelleri

Modern ve stil sahibi erkeklerin, 2017 yılında uzun saçı tercih ettiği görülmektedir. Kıvanç Tatlıtuğ, Burak Özçivit gibi önemli aktörlerin de saç tercihlerinin uzun olması, yılın en tren saç kesimlerinin uzun saçlar olacağının bir göstergesidir. Erkek saç trendleri arasında yer alan ve modern erkeklerin tercihi olan uzun saçlarda, yılın en çok görülecek modellerini paylaşıyoruz.

Kazıtılmış Uzun Saç

Özellikle futbolcu, modacı ve mankenlerde gördüğümüz kazıtılmış uzun saçlar, saçların sağlıklı bir şekilde uzaması için de oldukça önemlidir. Bir tarafı kazınmış, diğer tarafı uzun bırakılmış saç modelleri, kazıtılan taraftaki saçların çok daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Üstelik kazıtılan bölge uzadıktan sonra diğer tarafı kazıtarak saç sağlığı için önemli bir çalışma yapılmaktadır. Tabi bunun oldukça güzel bir görüntü yarattığını da söylemeden geçmemek gerekir.

Topuz Saç

Erkekler arasında en trend saç modellerinden biri de topuz saçlardır. Kulak hizasının altındaki saçların kazıtıldığı, üst bölgenin ise uzun bırakılıp genellikle topuz yaptığı erkek saç modelleri, yılın en trendleri arasında yer almaktadır. Yukarda gelişigüzel toplanmış saçların yanı sıra, kusursuz topuzlar da erkeklerde en sık göreceğiniz saç modelleri arasındadır.

Örgülü Saç

Modern erkek saç stilleri içinde yer alan uzun saçlarda, bu yıl en çok göreceğiniz bir diğer model de örgülü saçlardır. İster bele kadar uzun olsun, isterseniz de omuz hizasına kadar uzamış olsun, erkeklerin uzun saçları içinde görebileceğiniz birkaç küçük örgü, onların stiline de büyük katkıda bulunacaktır. Arkada tek bir örgü de oldukça uzun saçlarda tercih edilmektedir. Erkeklerin uzun saç stillerine eklenen ve bu yılın en trend saçlarından olan örgülü saç modellerinde de kazıtılmış saçlar da görülmektedir.

Benzer Yazilar

Bu Kışın Erkek Bot Modellerine Bakış

Ahmet DOĞDU

2016 erkek moda akımına giriş

Ahmet DOĞDU

Kahve Tutkunu Erkeklerin Vazgeçemeyeceği Aromalar

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Kış Spor / Klasik Gömlek Seçimleri

Editor

Türkiye’de Erkek Modası ve Defileler!

Ahmet DOĞDU

Çünkü Çanta, Erkeğe Yakışır!

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz