11.5 C
Istanbul, TR
Perşembe, May 9, 2019
Garaj

Motosiklet Mi Otomobil Mi?

Hız tutkunları motosiklet mi yoksa otomobil mi tercih edecekleri konusunda çevredeki insanların görüşlerini sürekli merak ediyor. Oysa zevkler tartışılmaz. Sizin için hangisi daha zevkli geliyorsa onu tercih etmek en ideali. Fakat yine de insanların daha çok hangisini daha karizmatik ve daha havalı bulduklarını merak etmeniz de hakkınız. İşte bundan ötürü motosiklet mi daha havalıdır yoksa otomobil mi sorusuna gelin birlikte bakalım.

Motosiklet Karizması

Motosiklet kullanan erkeğin kendine has bir karizması var. Bu kesinlikle tartışma kabul etmeyecek konular arasında gelmektedir. İşte bu durumdan hareketle motosiklet mi otomobil mi yönünden yer verildiği zaman gerçekten de fark yaratan özelliğiyle karşımıza çıkmaya devam ettiğini dikkate almamız gerekmektedir. Motosiklet sürücülerinin kuşkusuz otomobil sürücülerinden her zaman daha karizmatik oldukları kimsenin inkar edemediği bir gerçek.

Otomobil Tutkunları

Otomobil özellikle modifiye otomobil tutkunları da azımsanmayacak kadar bir hayli fazla. Ancak yine de motosiklet sürücülerinin özellikle yaz aylarındaki o bunaltıcı sıcaktan sıyrılıp da gözünde gözlük, kaskıyla birlikte süratli ama güvenli ilerlemesi daha bir başka. İşte bu yönüyle otomobil tutkunlarının da kendine has bir havası olsa da yine de motosiklet karizması gerçekten de daha ağır basıyor.

Motosiklet Daha Mı Havalı?

Yaz sezonu başladı başlayacak. Bu yaz spor otomobil mi motosiklet mi diye düşünen kişiler için hangisinin daha havalı olduğu yine merak edilen konuların başında gelmektedir. Bence motosiklet sürücüsü hem daha karizmatik hem de daha havalı bir görünüme sahip. Spor otomobil de olsa aracın içine bunaltıcı yaz ayının ortasında tıkılan çiftler motosiklette rüzgarı ardına alarak kuşlar gibi hafiflediğini hisseden motosiklet sürücüleri kadar olamaz gibi görünüyor. Bu açıdan motosiklet mi spor araba mı yönünden motosiklet ağır basıyor.

Benzer Yazilar

Alfa Romeo Mole 001 Coupe

Editor

Range Rover Evoque

Ahmet DOĞDU

BENTLEY BARNATO ROADSTER

Ahmet DOĞDU

Yamaha Niken Resmen Türkiye’de

Editor

Renault Dezir Concept

Ahmet DOĞDU

Lamborghini Sesto Elemento

Ahmet DOĞDU