Image default
FelsefErkek

Muhteşem Görünümlerinin Ardında Gizledikleri Dövüşçü Ünlü Kadınlar

Uzaktan tatlı ve seksi görünseler bile bir orduyu alt edecek güce sahip hem tatlı hem sert ünlü kadınlar var. Görünüşe aldanmamak mühim. Tatlı sert dövüşçü kadın ünlüler sıralamasında ilk sırada Adriana Lima yer alıyor. Birçok dövüş sporuyla ilgilenen güzel, en çok kick boks yapıyor. Uzun boyunu, sağlıklı ve dinç vücudunu spora borçlu. İkinci sırada Angelina Jolie bulunuyor. Filmlerinden de anlaşılabileceği gibi dövüş sahnelerinde hemen hemen hiç dublör kullanmayan oyuncu, oldukça güçlü görünüyor. Üçüncülüğü Gigi Hadid kapıyor. Voleybol oynuyor, boks yapıyor ayrıca biniciliğe tutkun. Sağlıklı beslenen ünlü haftada bir gününü kendine fast food günü olarak belirlemiş.

Prenses görünümlü dövüşçü ünlüler arasında dördüncü sırada Gisele Bundchen bulunuyor. Brezilyalı model kusursuz bacaklarını düzenli yaptığı spora borçlu. Beşinci sırayı Çinli güzel Lucy Liu alıyor. Formunu binicilikle ve kaya tırmanışıyla koruyor. Altıncı sırada Avustralyalı güzel Ruby Rose yer alıyor. 2017 sonlarında bir film galasında oldukça düşük kilosuyla dikkat çeken ünlü, o zamanlar hayranlarını korkutmuştu. Güzelliği ile bir makyaj firmasını da temsil eden ünlü, boksa çok meraklı. Dinç vücudu sayesinde özellikle aksiyon filmlerinde rol alıyor. Yedinci sırayı Scarlett Johansson kapıyor. Danimarka asıllı oyuncu genlerinin vermiş olduğu lütfu spor ve diyetle koruyup sürdürenlerden. En çok peyniri seven ünlü oyuncu, herkesin sevdiği besinlere sınır getirmesi gerektiğine inananlardan.

Prenses dövüşçü ünlüler içinde sekizinci sırada Jessica Alba bulunuyor. Tekvandoyu çok seven ve hayatından hiç çıkarmayan ünlü güzelin bu sporda dereceleri bile bulunuyor. 37 yaşındaki ünlü yaptığı sporlar ve özel diyeti sayesinde adeta liseli bir kızı andırıyor. Dokuzuncu sırayı Katheryn Winnick kaplıyor. Vikings dizisinin hırçın dövüşçü güzeli rolüne oldukça çok yakışıyor.

Bu tarihi savaş dizisindeki rolünde hiç zorlanmayan Kanadalı güzel bunu hiç bırakmadığı spora borçlu. Son sırayı ise Milla Jovovich oluşturuyor. Tekvando aşığı olan ünlü oyuncu bu sporu yirmi yılı aşkın süredir sürdürüyor. Rol aldığı dövüş sahnelerinde aslında rol gereği değil gerçek performansını sergiliyor.

Benzer Yazilar

Mutlu Bir İlişkinin Püf Noktaları

ilk Buluşmanın Önemi

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Kumar Alışkanlığı ve Nedenleri

Ahmet DOĞDU

En İyi Arkadaşına Aşık Erkeklerin Bileceği 6 Durum

Bir Erkeğin İlgisini Gösteren 5 Beden Hareketi

Ahmet DOĞDU

En İyi Arkadaşı Kadın Olan Erkeklerin Yaşadığı 7 Durum