Image default
FelsefErkek

Mutlu Bir İlişkinin Püf Noktaları

İnsanlar için mutlu bir ilişki yaşamak en önemli konuların başında gelmektedir. Bu yüzden kadın olsun erkek olsun herkes mutluluğun olduğu bir ilişki için yapılacak olan şeyleri sürekli araştırmaktadırlar. Genel olarak yapılan gözlemlerde, mutlu ilişki yaşayanlarda görülen bazı ortak noktalar tespit edilmiş ve uzun süreli ilişki sırları çözülmüştür.

ortak-keyifler-olsun-mutluluk-cossun.jpg

Ortak Keyifler Olsun Mutluluk Coşsun

Mutlu bir ilişkide en önemli hususlardan bir tanesi ortak ilgi alanları yakalayabilmektir. Tabi ki çiftler her şeyi birlikte yapmamalılar ancak beraber yapmaktan zevk alınan şeyler bulunup hayata geçirildiği takdirde oldukça mutlu anlar yaşanacaktır. Mutlu bir ilişki için olmazsa olmazlardan birisi de sevgi sözcüklerini karşı taraftan esirgememektir. Sevgilinize ne kadar çok onu sevdiğinizi söylerseniz onu o kadar çok mutlu edersiniz. Çünkü sevgi sözcükleri kullanıldıkça tükenmezler. Ve herkes her daim sevildiğini duymak ister. Kol kola girin, el ele tutuşun ve o şekilde gerek partiler, gerek akraba ziyaretleri gerekse de dost meclislerinde bulunun. Beraber görülmekten ne kadar keyif aldığınızı herkese gösterin. Ortak belirlenecek bir takım günlerde yapılacak ekstra faaliyetler ilişkinize renk katacak ve mutluluğa giden yolda size yapı taşları olacaklardır. Beraber plan yapın ve bu planlara mutlaka ama mutlaka uyunuz. İdeal iyi bir ilişkide kadın nasıl davranmalı ve yine erkek nasıl davranmalı sorusunun net cevaplarından birisi de budur.

bireysellik-icinde-butunu-yakala.jpg

Bireysellik İçinde Bütünlüğü Yakala

Bireysellik için bütünlüğü, bütünlük içinde bireyselliği yakalamaya çalışın. Mutlu ve iyi bir ilişki için yapılması gerekenler açısından bu önemlidir. Biz olduğunuzu unutmadan kendiniz olun ve kendiniz oldukça da biz olmayı ihmal etmeyin. Heyecan bir ilişkinin olmazsa olmazlarındandır. Sürprizler ise heyecan yaratır. Bu bakımdan ilişkinizde mutlaka sürprizlere yer verin. Ne kadar kırgın olsanız da yatağa asla küs olarak girmeyin. Gerektiğinde özür dilemesini bilmeli ve alttan almalı insan. Kırgınlıkları derinleştirmektense bir an önce sorunu halletme odaklı davranılmalıdır. Bu şekilde problemler büyümeyecek ve mutluluktan taviz verilmemiş olunacaktır.

iyi-bir-iliskinin-puf-noktalari.jpg

Benzer Yazilar

Kadınların Kendinden Büyük Erkeklerden Hoşlanma Sebebi

Ahmet DOĞDU

Kadınlar ve Erkeklerin Arkadaşlığı

Ahmet DOĞDU

Şiir Seven Erkekler 1-0 Önde

Ahmet DOĞDU

Güçlü Bir Kadını Nasıl Etkilersiniz?

Editor

Erkeklerde Tükenmiş Aşkın 5 Belirtisi

İlk Buluşmada Bu Ayrıntılara Dikkat Edin

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz