Image default
Genel

Ne İster Bu Erkekler?

Kadınların yüzyıllardan beri anlamaya çalıştığı, tam anlamaya başladım diye düşündüğünde ise aslında hiçbir şey anlamadığını fark ettiği meşhur sorudur bu. Erkekler ne ister? Her zaman ve her ortamda farklı bir şey ister erkekler. Duruma, mekâna, yaşa, tipe göre değişkendir istekleri. Hiçbirininki diğerini tutmaz. Hatta kendi aralarında nasıl anlaşıyorlar acaba diye bile düşünüyor insan.

erkekler-ne-ister

Bir erkeğin istediğini yapmak onu tatmin etmeyeceği için aslında erkeklerin ne istediğinin bir önemi yok. Önemli olan erkeklerin isteklerini frenlemeyi öğrenmesi, ne istediklerini anlatabilmeleri, kendilerini ifade etmeyi becerebilmeleridir. En büyük sorunları kendilerini tam olarak ifade edememek olduğu için (bazı erkekler dışında) karşı taraf ne yapacağını bilemez çoğu zaman.Kimi zaman anlaşılmak ister erkek. Ama konuşup ne istediğini anlatmaz. Beyefendiyi siz anlayacaksınız. Kimi zaman o leb demeden leblebiyi anlamanızı ister, canı bir şey çekmişse o söylemeden onu pişirmenizi ister mesela. Bir derdi varsa konuşmaz, derdi olduğunu anlamanızı ister; sorunca paylaşmaz ama anlayış ister. Sinirliyse size olur olmaz patlamak ister, oturup konuşmak işine gelmez.

Egosu tatmin edilsin ister sürekli. Yanındaki kadın güzel olsun, bakımlı olsun, herkesin gözü onun üstünde olsun ister; ama bi de kıskançtır, aynı zamanda kimse bakmasın da ister.Eşitlikten yanadır birçoğu uzun zamandır. Eşinin de iyi kazanmasını ister, ama eşi ondan fazla kazanırsa bozulur buna, kendisi daha fazla kazanmak ister.

erkek

Çocuk ister, ama eşinin vücudunun fit olmasını ister. Kendine dönüp de bir bakmaz ben ne haldeyim diye, eşinin mükemmel görünmesini ister.Eğer evde maç izliyorsa ortalığı birbirine katmak ister, saatlerce küfür etmek ister; takımı yense de yenilse de dağıtmak ister

Benzer Yazilar

Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeli

Sevgililer Günü Gelirken Bilmeniz Gerekenler

Ahmet DOĞDU

En Güzel Ama Sade Evlilik Teklifi Fikirleri

Editor

Yasak İlişki:Evli Erkeklere Aşık Olan Kadınlar

Ahmet DOĞDU

Jilet Mi? Traş Makinesi mi?

Editor

Yapay Zekâ Geliyor Mesleğiniz Tehlikede mi?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz