Image default
Kapak

Netflix’te Öne Çıkan 5 Dizi

Netflix günümüzde kayda değer kullanıcı sayısına sahip. Herkese ve her yaşa hitap edecek çok sayıda içeriği ile kullanıcılarını arttırmaya devam ediyor. Şimdi sizlere en iyi Netflix dizileri önereceğiz.

Bojack Horseman

Netflix dizi listesi kategorisinde üst sıralarda olmayı hakeden farklı bir yapım Bojack Horseman. Animasyon yapımı bu dizi bir zamanlar televizyon yıldızı olan bir atın ve çevresinde olup bitenlerin hikâyesini anlatıyor. Absürt komedi tadındaki Bojack Horseman eleştirmelerin de gözüne girmeyi başaran bol ödüllü bir dizi.

After Life

Ricky Gervais adından söz ettirecek yeni bir dizi ile döndü ekranlara. Bu sefer komedi türünden farklı olarak dram türünde olan bu dizisinde karısını kaybeden bir adamın nasıl etrafındaki insanlara ve olaylara kayıtsız kalıp hırçın bir kişiliğe bürünmesi göreceksiniz. İlk sezonu yayınlanan dizinin ikinci sezonu heyecanla bekleniyor.

Manhunt: Unabomber

Manhunt: Unabomber
Manhunt: Unabomber

Manhunt: Unabomber 1978-1995 yılları arasında Amerika’da bombalı eylemler gerçekleştiren Ted Kaczynski’nin hayatını anlatıyor. Özellikle polisiye türünden hoşlanan dizi severlerin kaçırmaması gereken türden bir yapım Manhunt: Unabomber.

When They See Us

Gerçek bir hikâyeden uyarlanan When They See Us, Amerika’da haksız yere bir kadına tecavüzle suçlanan Harlemli beş gencin başına gelenleri anlatıyor.  Dört bölümden oluşan mini dizi türündeki bu yapım izlerken tüylerinizi diken diken edecek cinsten.

Master of None

Netflix de olan diziler kategorisinde önereceğimiz son dizi her bir bölümü ortalama otuz dakika olan eğlenceli bir yapım. Daha öncesinde de Park and Recreation dizisinden tanıdığımız Aziz Ansari yapımı Master of None, başrolde olan Dev ve onun çevresinde dönen olayları konu alıyor. Her bir bölümde farklı olaylar işleyen dizi seyirciye keyifli vakit sunuyor.

Benzer Yazilar

Baba Olmanın İdeal Yaşı Nedir?

Ahmet DOĞDU

Dünyanın En Pahalı Yılbaşı Ağacı

Ahmet DOĞDU

Oluru var mı, bana uyar mı?: Ünlülerin Saçları

Ahmet DOĞDU

Hızlı ve Öfkeli Filminin Favori Aktörü Dwayne “The Rock” Johnson’u Tanıyalım

Ahmet DOĞDU

Benimle Delirir misin?

Ahmet DOĞDU

Dünyanın En Zengin Erkekleri

Editor