Image default
Kapak

Netflix’te Öne Çıkan 7 Film

Netflix, dünyanın bir çok ülkesinde yayın yapan dijital bir platform. Yakın zamanda ülkemizde de hizmet vermeye başlayan Netflix, kısa zamanda Türk izleyicilerin favorisi haline geldi. Geniş bir içerik yelpazesinden hazırladığımız Netflix en iyi filmler listesine göz atmanızı tavsiye ederiz.

7 – Vahşi Batı Hikayeleri

Netflix film listesi ilk filmi Vahşi Batı Hikayeleri isimli yapım. Western türündeki filmde altı farklı hikaye anlatılıyor. Amerika iç savaşının yaşandığı dönemde geçen altı ilgi çekiyi olay. Film, muhteşem oyuncu kadrosuyla izleyenleri etkiliyor.

6 – Sevdiğim Tüm Erkeklere

Sevdiğim Tüm Erkeklere isimli yapım Netflix yeni filmler listesinin altıncı sırasında yer alıyor. Film, Jenny Han’in kitabından uyarlanarak beyazperdeye aktarılmıştır. Lara Jean’nin kontrolden çıkan aşk hayatı başına sayısız dert açar. Romantik drama türündeki film izleyenleri beğenisini kazanmış bir yapım.

5 – Okja

Okja, Netflix film listesi beşinci sırada yer alıyor. Filmde, Mija ile büyük bir hayvan olan Okja’nın sıcak dostluğu konu alıyor. Mija sahip olduğu arkadaşını kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapar ve uluslarası bir şirketi zora sokar.

netflix filmleri
netflix filmleri

4 – Black Mirror: Bandersnatch

Netflix en iyi filmler listesindeki sıradaki film Black Mirror: Bandersnatch. Film, asosyal bir bilgisayar programcısının başından geçen olaylara odaklanıyor. Aynı zamanda başarılı bir oyun programcısı olan genç, bir romanın oyununu yapmaya başlar. Fakat, bu oyun hayatında beklenmedik etkilere neden olur. Netflix yeni filmler listesinin en ilginç filmi olan yapım, izleyiciye interaktif olarak katılım yapma imkanı sunuyor.

3 – Rüzgâri Dizginleyen Çocuk

En iyi Netflix film listesi üçüncü sırada Rüzgarı Dizginleyen Çocuk bulunuyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan yapımda William Kamkwamba’nın hikayesi anlatılıyor. Maddi imkanları yetersiz olmasına rağmen William bilime ve okumaya olan ilgisini asla kaybetmez. Geceleri gittiği kütüphanedeki kitaplardan öğrendiği bilgilerle icat ettiği alet onun hayatını değiştirir.

2 – Beasts of No Nation

Netflix en iyi filmler listesi ikinci sırada Beasts Of No Nation bulunuyor. Filmde, Afrikalı bir çocuk olan Agu’nun başından geçenler hikaye ediliyor. Kıta içerisinde devam eden iç savaş Agu’yu ailesinden ayırır. Küçük yaşına rağmen şahit olduğu olaylar oldukça büyük meseleler olarak onu etkiler.

1 – Roma

Netflix yeni filmler sıralamasında zirvede Roma bulunuyor. Üç dalda Oscar Ödülü olan bir film, Cleo adlı genç bir kadını ve onun yaşadıklarını konu alıyor. Drama türündeki film, Cleo’nın yaşadıkları ile izleyenleri etkisi altında bırakıyor.

Benzer Yazilar

Motorola MOTOACTV Spor Tracker ve Müzik Çalar

Ahmet DOĞDU

The Matrix Serinin İlk Filmi

Ahmet DOĞDU

Rakı Nasıl İçilir?

Ahmet DOĞDU

İçki İçmek Erkekleri Koruyor

Ahmet DOĞDU

türk filmleri 2012

Ahmet DOĞDU

Vizesiz Gidebileceğiniz Ülkeler

Ahmet DOĞDU