16.3 C
Istanbul, TR
Pazartesi, Nis 22, 2019
Erkek Moda

Network Outletten Brit Stili

2019 sonbahar-kış koleksiyonu erkek giyim ürünleriyle dikkati çeken Network, outlet indirim günlerine özel fiyatlarla siz centilmen erkekleri 1970 yıllarının modasına götürüyor. Dönemin artistlerinin en çok tercih ettikleri ceket ve gömlek, balıkçı yaka kazak ve trikolardan oluşturulan İngiliz stili her anlamda nostaljiyi sevenlere özel bir duruş ortaya koymaya devam ediyor.

Erkeklerde İngiliz Şıklığı

Özellikle 1970 yılının modasını yansıtan iç astarlardaki ekose desenler, kare balıkçı yaka kazaklar ve eskitme kahverenk ceketlerle sizleri geçmişe yolculuğa çıkarmaya devam ediyor. Sizler de her yönden network outlet indirimleri fırsatlarından yararlanarak maziye dönüş yapabilir ve içinizdeki İngiliz centilmenliğini dışarıya çıkarabilirsiniz.

Eşsiz Kombinler

Öte yandan balıkçı yaka kazaklarla trençkotların kombinlenerek tamamen eşsiz bir tasarım anlayışı sizlere sunulan bu sıra dışı tasarım network brit stili olma özelliğiyle karşımıza çıkıyor. Bu yönüyle gerçekten de kaliteden ödün verilmeksizin her anlamda tümüyle geçmişin modasında yolculuğa çıkabilme imkanı sizleri bekliyor.

Üstelik Outlet İndirim Fırsatları

Öte yandan Network outlet indirim günlerinin sizlere özel indirimli fiyatlarıyla satış gerçekleştirilerek her yönüyle İngiliz şıklığının size sunulması son derece olanaklı hale geliyor. Bununla beraber yine ortada duran bir başka yaklaşım tarzı olarak kare gömlek ve kahverengi arma ceket kombiniyle de sizlere tamamen sıra dışı bir giyim tarzı sunuluyor.

Sherlock Holmes Desen T-Shirt

İngilizlerin olduğu kadar dünyanın da en meşhur dedektifi Sherlock Holmes dedektifine ait desenli t-shirtlerde yine network brit stili fiyatları bakımından son derece makul fiyatlarla satışa sunulan ürün gruplarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortada duran bu yaklaşımlar ışığında her yönüyle sizler de dönemin modasını her yönden ilgi çekici yönleriyle üzerinizde hissedebilirsiniz.

Böylelikle İngiliz şıklığında centilmen bir tarz sizleri bekleyen özelliklerden birisi olarak her yönden fark yaratan nitelikler arasında gelen konuları oluşturacaktır. Tüm bunlar da gerçekten de fark yaratan en temel yaklaşım tarzları arasında gelmesi yönüyle gerçekten de her açıdan son derece dikkatleri üzerine çeken konulardan birisi olması yönüyle her anlamda karşımıza çıkan yeniliklerden biridir.

Benzer Yazilar

Kadınların Kalbine Giden 5 Özel Parfüm

Erkek Moda

Erkekler İçin Olmazsa Olmazlar!

Editor

Erkekler Vücut Tipine Göre Nasıl Giyinmeli?

 DAHA GÜÇLÜ GÖRÜNÜN

Editor

Erkek Spor Ayakkabı Seçimleriniz İle Büyüleyin

Editor

Sonbahar Modasında Kadife Parçalar Öne Çıkıyor