6.4 C
Istanbul, TR
Cuma, Ara 14, 2018
Erkek Moda

Rahatına Düşkün Erkekler için New Balance Spor Ayakkabı Modelleri

Rahatına Düşkün Erkekler için New Balance Spor Ayakkabı Modelleri

 

New Balance markasını Türkiye’de genç kesimin hemen hepsi duymuştur diye düşünüyoruz. Çünkü gerçekten de Adidas ve Nike’ın otoritesini sarmayı başardılar. Bayağı yaygınlaşan New Balance spor ayakkabı modellerinin bütün ürünlerinde her iki tarafta da N harfi bulunuyor.

Bazı erkeklerin önceliği şık giyinmekten ziyade rahatlıktır. İkisi arasında bir tercih yapmaları gerekirse rahatlığı tercih ederler. Konu başlığında rahatına düşkün diye bir ifade kullandık çünkü New Balance ürünleri belki de giyip giyebileceğiniz en rahat spor ayakkabılarıdır. Kendimden biliyorum. Converse modellerinden tutun da Tiger modellerine, Lacoste spor ayakkabı modellerine kadar birçok spor ayakkabım olmasına rağmen hemen her gün New Balance spor ayakkabımı giyiyorum. Aldığımın ertesi günü giydikten sonra bir daha diğer ayakkabılarıma bakmaz oldum.

New Balance spor ayakkabı fiyatları genel olarak 150 lira civarında. Ben Forum İstanbul’daki bir ayakkabı mağazasından 160 liraya aldım diye hatırlıyorum. Şayetin yeterli olmadığını düşünüyorsanız zizigo, markafoni, sporcum.com ve benzeri fırsat sitelerine tıklayıp New Balance kampanyası var mı yok mu diye kontrol edebilirsiniz.

Uzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan ProblemlerUzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan Problemler

 

Benzer Yazilar

Esmer Erkekler İçin Stil Önerileri

Editor

Beymen’li Olmak Fark Yaratır

Editor

Erkek Dolabında Beyaz Gömleğin Önemi

Editor

Erkekleri Çekici Kılan İnce Detaylar

Editor

Retro Erkek Giyim Tarzı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Alışveriş Sevmeyen Erkekler İçin Asla Modası Geçmeyenler

Editor