Image default
Erkek Moda

Nostaljik Çizgiler

Moda denildiğinde akla kadınlar geliyor. Ancak; erkek giyim ürünleri de modadan nasibini almaktadır. Erkek giyimi de, dünya üzerinde modacıların hayal rüzgarlarından etkilenerek kendisine yol çizmektedir. Her geçen yıl erkeklerin de giyimlerine dikkat etmeye başlaması, modacıları erkek giyiminde fark yaratmaya itmiştir. erkek modasında nostalji hissedileceği son dönem söylentileri içerisindedir.

Penjualan-panas-pria-hoodies-Fashion-pria-baru-hoodies-Trendi-hitam-dan-putih-sketsa-potret-an
Erkek giyimin moda ile etkileşiminin son yıllarda arttığını belirtmiştik. Erkek giyime ait tasarım ürünleri bütün markaları bu yönde tetiklemiştir. Erkeklerin de giyimlerinde tarz olma çabaları erkek modasını geliştiren başlıca nedenlerdendir. Peki,2016 modası erkek giyime neler vaat ediyor? Neler değişti ya da aynı kaldı? 2016 modasında nostaljik çizgiler görüleceği söylentisi dolaşıyor. Modern tasarımlara eklenecek olan retro ya da vintage ruhlu ayrıntılar, bizleri biraz nostaljiye götürecektir. Bol pantolonlar sanırım vitrinlerdeki yerlerini alacaktır. Sivri yaka gömlekler daha modern tasarımlar ile karşımıza çıkacaklardır.

f7c116ae12b9a47fe95f4bf9ed50e6c5

 

Klasik parça olan haki tonları ve kamuflaj desen, modern bir esinti ile 2016 yılında hayatımıza girecek gözüküyor. Süet kumaş ceket olarak tekrardan moda sahnesindeki yerini alıyor. 2016 yılında bol desenli vitrinler göreceğiz. Desenlerin bolca yer alacağı 2016 erkek modası bolca renge de kapısını açacak.

cf6d17f950b1d25c681f452cd6480ab2
Modayı erkek giyimine taşıyan markalar, erkekler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Erkekleri klasik giyimden kurtaran bu markalar, her sene farklı tarzlarla erkek moda takipçilerine hitap etmektedirler. Giyimlerinde farklılık arayan erkekler, modayı takip ederek kombinlerini bu yönde oluşturuyorlar. 2016 modasında nostaljik çizgiler görülmesi, modayı takip eden erkekleri hareketlendirmiş durumdadır. Retro, vintage ve nostalji tasarımlara yönelen erkekler, yeni dönem kıyafetlerini bu yönde seçiyorlar. Sizler de modayı takip ediniz ve daha tarz giyinme seçeneklerini görmekte gecikmeyiniz.

 

Benzer Yazilar

Erkekleri Stil Sahibi Gösteren Detaylar

Ahmet DOĞDU

Gömlek Nasıl Seçilir?

Ahmet DOĞDU

Kış Geldi Kazaklar Geldi!

Ahmet DOĞDU

Yazın Olmazsa Olmazı Şort Modelleri

Editor

Düğün İçin Damadın Tercihleri Neler Olmalıdır ?

Ahmet DOĞDU

Lüks Arabalar Kadınların Dikkatini Çekiyor mu?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz