21.9 C
Istanbul, TR
Cumartesi, May 11, 2019
Erkek Moda

Oduncu Gömleği Modası

Oduncu gömleği, 80’lerin sonu 90’ların başında moda olmasına rağmen son yıllarda tekrar moda haline gelmiştir. Açıkçası modası asla geçmeyecek bir gömlek çeşididir. Görüntüsü, sıcak tutması, şıklığı, samimiyeti ve sıcaklığı gösteren oduncu gömleği, kış mevsiminde sizin için güzel bir tercih olacaktır.

Öncelikle, kalın olması, kış aylarında sizi sıcak tutacak aynı zamanda şık gösterecektir. Ayrıca kalın olmasından dolayı sizi şık görünmek için ince giyinip üşümekten ve hasta olmaktan kurtaracak özelliğe sahiptir.

Oduncu gömlekleri genelde birden fazla renkten oluşur ve renkleri canlıdır. Bu yüzden oduncu gömlek modelleri sizi şık ve canlı gösterirken, canlı renklerinden dolayı sizi samimi ve cana yakın gösterecektir.

erkekler-icin-gomlek

Ayrıca oduncu gömleği modellerinin bir avantajı çoğu pantolon, ayakkabı mont, ceket ile rahatça kombin yapılabilmesidir. Oduncu gömleklerini dolabınızdaki kıyafetlerinizin çoğu ile kolayca kombin yapıp kullanabilirsiniz.

Günümüzde artan vintage ve Retro moda akımıyla, oduncu gömlek modelleri, daha şık ve dikkatlerini üzerine çeken gömlek modellerinin başındadır. Bu yüzden gömlek tercihi yaparken özellikle kış ayları için oduncu gömlek modelleri sizin için en uygun tercih olacaktır. Ayrıca sizin modayı takip eden biri olarak gözükmenizi sağlayacaktır.

Erkek Oduncu Gömlek Modelleri

Bunların dışında oduncu gömlek modellerine aksesuarlarınızı da uyum içinde kullanabilirsiniz. Gözlük, fular, kolye, gibi aksesuarları uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz ve şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca oduncu gömlek modelleri geçici bir moda ürünü değil belirli bir geçmişe ve tarza sahip olduğu için modası geçip kullanılmayan bir giyim ürünü değildir. Bu yüzden uzun yıllar boyunca giyip aynı tarzı ve aynı şıklığı sağlayabilirsiniz.

Kısaca belirttiğim gibi oduncu gömlek modelleri geçici bir moda değil, bir tarz ürünüdür. Bu yüzden bu kış tercihiniz oduncu gömlek modellerinden yana olsun.

 

Benzer Yazilar

Her Ortama Uygun Bermuda Şort Kombinleri

Yuvarlak Yüzlü Erkekler İçin Saç Modelleri

30’lu Yaşlardaki Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Ahmet DOĞDU

Yüzünüze Uygun Sakal Şekli

Editor

Kadınların Koklamaktan Haz Duyduğu Erkek Parfümleri

Editor

İlk Randevuda Nasıl Giyinilmeli?

Editor