Image default
Erkek Moda

Ofiste Çalışan Erkeklere Özel Sonbahar Giyim Önerileri

Her sezon yepyeni trendler ortaya çıkıyor. Önceleri moda kavramı sadece kadınların özellik alanına giriyormuş gibi bir izlenim yaratsa da erkekler moda dünyasında sağlam yer edindi özellikle son yıllarda. Hatta öyle ki erkeklere özel defilelerin yanı sıra moda haftaları bile yapılmakta ve oldukça rağbet görmektedir. Hem günlük hayatta hem de çalışırken modayı takip etmeye çalışan erkeklere özellikle ofis giyimi ile ilgi birkaç ipucu vermeye ne dersiniz?

Ofiste-Erkek-Modasi.jpg

1) Ceketler

Ofisi tabi ki sadece takım elbise olarak kısıtlamamıza izin vermeyen bir parçadan bahsediyoruz, Blazer ceketler. Her sezon mağazanın raflarının arasında olan Blazer ceketler bu sene oldukça moda. Üstelik ister ofise ister güzel bir tişört ile rahat bir kombin elde edebilirisiniz. Eskiden amca ceketi tabirinin yapıştırıldığı Blazer ceketler öyle güzel bir tasarımla buluştu ki artık kimsenin aklına bile gelmiyor bu tabir. Hatta öyle ki kadın modasına da girdiğini ve oldukça rağbet gördüğün söyleyebiliriz.

2017-orgu-erkek-yelek-modelleri.jpg

2) Yelek

Tekrar sezona damgana vuran bir parça, yelekler. Vücuda duruşu ile farlı imaj sergilemek isteyenlerin vazgeçilmezi olmaya aday. Ancak kombin yapımının biraz zor olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Zor bir kombin yapılsa da doğru parçaları bir araya getirerek bu parça ile ofis stil sahibi görünümünüzü pekiştirebilirsiniz.

3) Trençkotlar

Hava tam soğumadan böyle tam kaban havası değil ama soğuk bir esintinden dolayı kullanılan mükemmel bir parça trençkotlar. Oldukça geniş çeşitleri ile hafif soğuk havalarda adeta kurtarıcı. Sonbahar renkleriyle meç edilen bir kombinde dış giyimde güzel bir tamamlayıcı olabilmektedir.

bogazli-kazak-modelleri.jpg

4) Boğazlı kazaklar

Ofis görünüme oldukça iyi meç edilen bir parça boğazlı kazaklar. Diğer sezonlarda olduğu bu sezonda raflardaki yerini aldı. Boğaz kazak ile yapılmış klasik bir kombin ile ofis gününü kurtarabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Pompadour Saç Stili

90’lı Yılların Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Benetton 2016 Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Divarese 2011-2012 Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Yakışıklı Erkekleri İle Ünlü 3 Ülke

Ahmet DOĞDU

KİLOLU ERKEK NASIL GİYİNMELİ?

Editor

Yorum Yaz