Image default
FelsefErkek

Olgun Erkek Davranışları

Olgun, ağırbaşlı erkek davranışı kadınların en çok dikkat ettikleri şeylerin arasında gelmektedir. Kadınlar karşısındaki erkeğin her zaman olgun ve de ağırbaşlı olmasını bekleyerek böylelikle kendisini güçlü ve sağlam kolların altında bulmak ister. Fakat bunu her erkek başaramaz ve bu durum tamamen kendiliğinden gelişen bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sözleri Anlaşılır ve Tonludur

Ne dediği anlaşılamayan ağzının içinde konuşan erkekler kadınların kesinlikle iğrendikleri erkek tiplerinin başında gelmektedir. Bu nedenle olgun erkek davranışları olarak siz de kadınların en çok merak ettikleri erkeklerden olabilirsiniz. Bunun için ses tonunuzu kullanabilmeli ve tonunu ayarlamanız gerekmektedir.

Ciddidir Ağırbaşlıdır Uysaldır

Ciddi ve ağır abi olmak erkeğe yakışan vasıflar arasında gelmektedir. İşte bu yönüyle kadınların merak ettikleri ve etkilendikleri erkek imajından bir diğeri kuşkusuz ciddi ve de ağırbaşlı erkek modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sportmendir Güçlüdür

Kadınlar kaslı ve sportmen erkekleri kendilerine daha yakın hissetmektedir. Cılız ve bakımsız bir erkek ikinci planda kalmaktadır. İşte bu yönüyle güçlü erkek davranışları olarak erkeğin sportmen olması, atik ve güçlü olması kadınların ilgisini çeken yönlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Liderlik Vasfına Sahiptir

Erkeğin liderlik vasfını elinde tutması ve kadınlarla birlikte olduğu zaman yönlendiren taraf olması son derece önemli bir konuyu meydana getirmektedir. İşte bu özelliğinden hareket edildiği zaman gerçekten de kadınların liderlik vasfına yönelik olarak güçlü karakterde erkek olmanın temel dinamiklerinden birisi olarak kadınları etkileyen erkek profili özelliğiyle karşımıza çıktığını kesinlikle dikkate almak gerekir. Tüm bu nitelikleri ışığında son derece önem teşkil eden yapısıyla her anlamda fark yaratmaya devam ettiğini gerçekten de dikkate almamız gereken nitelik olarak son derece önemlidir.

Benzer Yazilar

Kadınların Tahammül Edemediği 5 Davranış Şekli

Erkeklere Sorduk: Burçlara göre Sevgili Bulunur Mu?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Kadınlara Bağlanması Zor Mudur ?

Ahmet DOĞDU

Çapkın Bir Erkekten Kadınlara Tavsiyeler

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kalp Güzelliğine Bakar Mı ?

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Bekarlığı Cazip Kılan Sebepler