22.6 C
Istanbul, TR
Cuma, Tem 19, 2019
Erkek Moda

Öne Çıkan Bere Modelleri

Jakarlı Bereler

En risksiz kullanıma sahip olan jakarlı bereler bütün tarzlara uymaktadır. Aynı dokumadan fakat farklı ve renkli desenlerden oluşan bu berelerde de ponpon detayının kullanıldığı görülüyor. Mavi, gri, yeşil ve lacivert renklerinin ön planda olduğu jakarlı bereler daha çok kıs günlerinde kullanılabilecek bir seçenek olarak duruyor.

erkek-bere-modelleri.jpg

Sloganlı Bereler

Genellikle üstünde kısa bir kelimenin veya bir mottonun yazdığı bu bere çeşidinin modası yükselmeye devam ediyor. Sloganlı bere modelleri erkek giyiminde sade tarzlar için akılda kalıcı bir detay oluşturuyor. Bu sezon için örgü, yün, kaşe, jakarlı, ponponlu ve daha pek çok dokudaki şapkalarda kullanılan bu sloganlar ile daha renkli bir görüntü amaçlanmış.

Örgü Bereler

Kombinlenmesi kolay bere modelleri arasında yer alan örgü bereler, yıllardır eskimeyerek yine sonbahar sezonununun kullanılacak parçaları arasında yer alıyor. Örgü bereler yeni sezon gösteriminde spor kıyafetlerin dışında klasik kıyafetlerle de oldukça güzel bir şekilde yorumlanarak yeni bir tarz yarattı. Bütün sıcaklığıyla öne çıkan bu modelin üstünde kullanılan çıkartma ve rozet detayları da bu sezon için ilgi çekici bir özellik oldu.

erkek-bere-modelleri-kar-beresi.jpg

Lastikli Bereler

Çift lastikli ve tek lastikli olma özelliği bulunan bu bereler, bütün parçalarla uyum gösterebilen nadir aksesuarlar arasında yer alıyor. Bu model alnı geniş olan erkekler için daha uygundur. Alnı dar olan erkeklerde kş ve bere arasındaki mesefa az bulunduğu için düzgün bir görünüm sağlanmayabilir. Yeni sezonla birlikte bu berelerde işleme desenleri de göze çarpmaktadır.

erkek-orgu-bere-atki-modeli.jpg

Ponponlu Bereler

Ponponlu bere modelleri 2017 sonbahar sezonunda yine kullanılacak olan parçalar arasında bulunuyor. Günlük ve spor tarzlarla özleştirilen bu modelin ponpon kısmı arkaya doğru atılacak kadar uzun olan çeşitleri de mevcuttur. Bu sezon ponponlu berelerin daha çok düz ve pastel renkleri öne çıkacaktır.

Benzer Yazilar

Erkek Gardrobunda Olması Gereken Kilit Parçalar

Editor

Kadınların Beğendiği En Başarılı Yerli Erkek Oyuncular

Editor

BİR ERKEĞİN ASLA GİYMEMESİ GEREKEN ŞEYLER

Editor

Erkekler İçin Doğal Taş Bileklikler

Erkekler İçin Yazın Vazgeçilmezi Chino Pantolon

Editor

Safari için moda

Ahmet DOĞDU