Image default
Vajinalog + 18

Oral Seks Yapanlara Kötü Haber

Cinsel Hayatın Vazgeçilmezi Oral Seks

Oral seks ağız yoluyla yapılan bir cinsel ilişki türüdür. Ağız yoluyla yapılan cinsel ilişkiyi belirtmek amaçlı kullanılır. Erekt haldeki penis ya da vajinanın ağızla birleşmesi olarak da tanımlanabilir. Hemen hemen her toplumda oral seks uygulanmış ve uygulanmaktadır. Son günlerde oral seks ile ilgili çeşitli araştırmalar yapılmıştır. Bazı partnerler için vazgeçilmez olan oral seks bazıları için ise tam bir tehlike çanı… Şimdi gelin oral sekste tehlike çanı diye tanımladığımız bu süreci sizlere bir anlatalım…

Oral Sekste Tehlike Çanı!

Cinsel hayatlarında bazıları için vazgeçilmez bir doyum kaynağı olan  oral seks bazıları için gerçekten tehlike alameti. Özellikle son zamanlarda yapılan anketlerde cinsel ilişkilerinde oral seks yapmayan çiftlerin birbirlerini aldattıkları öne sürülüyor. Bu durum da en başta da belirttiğimiz gibi oral seksin hayatımız ve ilişkimiz üzerinde vazgeçilmez bir yönü olduğunu gösteriyor. VictoriaMilan’ın hazırlamış olduğu ankete göre kadınlar eşlerini cinsel hayatlarında oral seks içeren bir pozisyon olmadığı için aldatıyor. Ankete katılan kadınların çoğu yatakta oral seksin olmaması nedeniyle kocalarını aldatma eğiliminde. Dolayısıyla erkekler için oral sekste tehlike çanı çalıyor.

Oral Seks Yoksa İlişki Yok!

VictoriaMilan’ın hazırlamış olduğu ve 9.107 kadının aktif olarak katıldığı ankete göre cinsel hayatlarında oral seks olmayan kadınlar ayrılma eşiğinde. Ankete katılanların %72’si eğer seks hayatınızda oral seks yoksa bir ilişkiniz de yoktur diyebiliyor. Yani cinsel hayatımız için oral sekste tehlike çanı çaldığını belirtiyor. Dolayısıyla oral seksin olmadığı bir ilişkiye kadınlar ilişki gözüyle bakmıyor bile… Bu durum da ilişkilerdeki oral seksin yerini yeniden bizlere hatırlatıyor.

Oral Seks Varsa Mutluluk Var

İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre oral seks yapan erkekler kadınları oldukça memnun ediyor. Cinsel hayattaki bu ışıltı da ilişkinin ilerlemesi ve sağlamlaşmasında pozitif etki sağlıyor. Amerika’da Oaklan Üniversitesi’nde yapılan bu araştırmaya göre oral sekste sıklık partnerin çekiciliği ve neğatif etki olan aldatılma riski ile artabiliyor. Şayet siz de oral sekste tehlike çanını duymak istemiyor ve ilişkinizi sağlamlaştırmak istiyorsanız oral seksten vazgeçmeyin ve partnerinizi mutlu edin.

 

Benzer Yazilar

Dünyanın En Güzel Kadınlarına Sahip Ülkeleri

Sertleşme Sorunu Erken Boşalmayı Da Tetikliyor

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Arkadaş Arasında Yaşadıkları Cinselliği İfşa Etmesinin Nedenleri

Ahmet DOĞDU

Cinsel İlişki Süresini Uzatmak İçin 8 Öneri

Sertleşme Sorununa Sert Bir Bakış

Ahmet DOĞDU

Yoga Yapmayan Erkek Kalmayacak Vol.3

Ahmet DOĞDU