Image default
Erkek Moda

Otantik – Etnik Erkek Giyim Tarzı

Etnik ve otantik giyimin kökleri eskilere dayanmaktadır. Kabilelerin kültür, gelenek ve göreneklerinden esinlenerek oluşturulan desenler bugünün modacıları tarafından otantik esintiler kaynağı olarak kullanılmıştır. Birçok moda tasarımcısı etnik ve benzer desenlere koleksiyonunda yer verdi. Erkek giyimde çok kullanılan etnik desenlere kilim deseni adı da veriliyor. Geometrik ve renkli desenlerden oluşan kıyafetler, kullanan insanlara da muhteşem enerjisini geçiriyor. Günümüzde kıyafetin yanı sıra aksesuarlarda da kullanılan bu desenler, pek çok alanda etkili hale gelmiştir. Eski medeniyetler aracılığı ile günümüze taşınan desenler tarihi bir dokuyu da bizlere yansıtmakta ve modernize olan desenler de, erkek giyimine hakim olmaktadır. Aynı zamanda terletmeyen ve sağlık açısından da uygun kumaşlarla yapılan kıyafetler rahatlığı vaat ediyor. Etnik kıyafetler, “Erkek giyim hiç bu kadar rahat olmamıştı.” diye düşüneceğiniz bir tarzdan oluşuyor.

Otantik Tişört Modelleri
Otantik Tişört Modelleri

Etnik ve Otantik Kıyafet Modelleri

Günümüzde yaygın şekilde erkek giyimde kullanılan bu kıyafet tarzı, en çok otantik tişört modelleri altında toplanmıştır. Rengârenk ve desenleri ile büyüleyici bir etki yaratan tişörtler, yine aynı etkiyi doğuran pantolonlar ile enfes bir tarzı yansıtıyor. Tarzınızı tamamlayacak nitelikte aksesuarlar ile de harmanlayacağınız tarzınız çevreniz tarafından da inanılmaz beğeni ile karşılanacaktır. Erkek giyimde çığır açan bu giyim tarzı modern bir görünümün temellerini atmaktadır. Etnik tarzda flare pantolonlar ile yapılan kombinlerin etkisi cezp edici düzeyde oluyor.

Otantik Kıyafetler Nerede Satılır?
Otantik Kıyafetler Nerede Satılır?

Otantik Kıyafetlere Nereden Ulaşılır

Erkek giyime yeni bir soluk getiren otantik kıyafetler nerede satılır diye düşünenler de vardır. Artık geçmişte olduğu gibi etnik kıyafet kullanan kesim sınırlı olmadığından, neredeyse bütün giyim mağazalarında otantik kıyafet bulmanız mümkün. Ayrıca internet sitelerinde de pek çok model ve markayı bir arada bulup sipariş verebilirsiniz.

Benzer Yazilar

Erkekler Bu Kış Nasıl Giyinecek?

Erkek Yün Ceket İçin Kravat Tercihleriniz Ne Olmalı?

Ahmet DOĞDU

Kolay Kombinler ile Erkeklerde Sokak Tarzı

Editor

Kösele Ayakkabı Modelleri 2019

Editor

Aksesuar Modası ve Dahasına İlişkin!

Ahmet DOĞDU

Yaz Kokusu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ahmet DOĞDU