Image default
Erkek Moda

Özel Geceler için Erkek Stil Önerileri

Özel günler için erkeklere tarz önerilerini sizlere sunmak istiyoruz. Özel bir gecede ne giyeceğim diye düşünen beylere güzel önerilerimiz var. Gelin bu önerileri birlikte irdeleyelim ve sonunda kararınızı vererek, özel gecenize çok şık olarak girin.

erkeklerde-siklik

İşte erkekler için tarz önerileri:

  • Klasik ile başlayalım. Çoğu kişi tarafından seçilen ve birçok ortam giyebileceğiniz, siyah dar kesim bir takım elbise içine beyaz ya da açık mavi bir gömlek ve papyon ile yeni yıla oldukça şık girmeniz mümkün. Şıklığınızı ceketinizin cebine koyacağınız kare ufak bir mendille tamamlayabilirsiniz. Klasik ile şıklık bu kombinde sizlerle buluşuyor.
  • Eğer bir partiye katılacaksanız ve parti şirkette ise, bir blazer ceket ve klasik bir gömlek ile gitmeyi tercihleriniz arasında bulundurabilirsiniz.

erkekler-icin-tarz-kiyafetler

  • Tarzınız biraz daha smart- casual ise kravat takmadan, pantolonu da kot kullanarak, tarzınızı oldukça güzel şekilde yakalayabilirsiniz.
  • Otellerde ya da ofis partilerinde ise eğlenceyi sonuna kadar yaşamak istiyorum diyenler için de rahat kıyafetleri tercih etmelerini öneriyoruz. Beyaz bir tshirt, deri bir siyah ceket ve spor bir pantolon ile haylaz görünümlü bir tarz oluşturabilirsiniz. Özel gecenizde istediğiniz kadar eğlencenin dibine vurabilirsiniz.
  • Son olarak evde aile ile kutlama yapacaklar için ise, çok fazla abartıya gerek yoktur. Şık bir gömlek ve kot pantolon ile şıklığınızı sade bir görüntü ile yakalamanız mümkün olacaktır.

erkek-sikligi

Özel gecelerde erkekler için tarz önerileri konusunda size derlemeler yaptık. Gireceğiniz ortama göre yukarıda belirtmiş olduğumuz muhteşem kombinleri kullanarak gecenin en şık beyefendisi olmayı başarabilirsiniz. Şimdiden hepinize şık ve eğlenceli geceler diliyoruz.

Benzer Yazilar

2016 Yılının Erkek Ayakkabı Modasına Gözatın

Ahmet DOĞDU

Takım Elbise Giymeyi Sevenlere Özel 2019 Takım Elbise Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Vazgeçilmez Aksesuarları

Ahmet DOĞDU

Lüks Arabalar Kadınların Dikkatini Çekiyor mu?

Ahmet DOĞDU

Erkek Modasında Şal Devri: Havalı Mı, Değil Mi?

Ahmet DOĞDU

Uzun Saçlı Erkekler İçin Saç Modelleri

Yorum Yaz