21.9 C
Istanbul, TR
Cuma, May 10, 2019
Erkek Moda

Özel Günler için En Şık Kombin Önerileri

 

Hayatımızın her günü aynı değildir kuşkusuz. Bazı zamanlar vardır ki, diğer günlerden daha sıra dışı anlamlar ifade eder. Öyle günlerde günün anlamına uygun giyinmek daha da önem kazanır. Bu nedenle erkeklerin özel günlerine uygun giyim kombinlerine dair ipuçları sunmak istiyoruz.

erkekler-icin-ozel-gun-kombinleri

Resmi Davetler

İş yaşantısında, resmi davetler ve gecelerde giyilebilecek kıyafetlerin başında smokin gelmektedir. Toplantının resmiyet derecesine göre takım elbise de giyilebilir. Üst düzey bir resepsiyona katılacaksanız. Beyaz gömlek, frak, papyondan oluşan siyah renk bir kombin giymelisiniz. Ayakkabı seçiminizi de siyah renkten yana kullanmalısınız. Toplantının mahiyeti kaldıracak ise eğer silindirik bir şapka ile kıyafetiniz tamamlayabilirsiniz.

ozel-gunler-icin-erkek-kombini

İş Yemeği veya Toplantıları

İş yemeği veya toplantılarında, takım elbise giyilebilecek en uygun seçenektir. Siyah veya lacivert renk bir takım elbise içerisine beyaz ya da siyah bir gömlek, siyah bir kravat, siyah ayakkabılar ile kendiniz için uyumlu bir kombin yaratabilirsiniz. Yemek veya toplantı, açık havada ya da havuz başı gibi bir mekanda ise, elbise renginizi gri olarak da seçebilirsiniz.

ozel-gunler-icin-kombinler

İlk Buluşma

Erkeklerin özel günlerinden biri de yeni bir ilişkiye başlarken gerçekleşecek olan ilk buluşmadır. İl buluşmada hem etkileyici ve ciddi hem de samimi bir etki bırakma için, spor bir kıyafet kombini deneyebilirsiniz. Sıkıcı olmayan bir gömlek, üzerinize oturan bir jean pantolon, spor ayakkabı ve deri ceket kombinasyonu ile ilk buluşmada sevgiliniz üzerinde hem cana yakın hem de ciddi bir etki bırakabilirsiniz.

ozel-gun-ve-kombinleri

Doğum Günü

Sevgiliniz ya da sevdiğiniz bir arkadaşınızın doğum günün de kumaş pantolon, ceket, gömlek ve spor ayakkabıdan oluşan bir kombin uygun olacaktır. Kravat takmadan kombinleyeceğiniz bu tür bir kıyafetle ortamdaki herkeste hem ciddi hem de sıcak bir etki bırakabilirsiniz.

 

 

Benzer Yazilar

İŞ YAŞAMINDA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN NE YAPMALI?

Editor

Johnny Depp Stilini Kendinize Uyarlayın

Ahmet DOĞDU

Ofiste Çalışan Erkeklere Özel Sonbahar Giyim Önerileri

Kadınların Koklamaktan Haz Duyduğu Erkek Parfümleri

Editor

ERKEK İÇ GİYİMİ VE ÖNEMİ

Editor

Erkeklerde Dar ve Bilek Pantalon Modası

Editor