Image default
Genel

Pattaya Gece Hayatı Sizi Şok Edecek!

Pattaya Gece Hayatı Sizi Şok Edecek!

Gece hayatlarına dair pek çok araştırma yapılıyor. Biz ise sizler için analiz katılmış araştırmalar sunuyoruz. Gece hayatlarına dair aklınıza gelen pek çok şeyin aslında gerçekte var olduğunu merak ediyorsanız, bu yazımız tam size göre! Bangkok bölgesine ortalama 1 saatlik bir uzaklıkta bulunan Pattaya, genellikle eğlencenin ve hareketin odak noktası diyebiliriz. Çünkü 24 saat boyunca hareketliliğini ve neşesini kaybetmeyen bir gece hayatı kültürü bulunuyor. Sahil boyunca pek çok noktada özel oteller ve eğlence mekanları bulunmakta. Oldukça kalabalık olan Pattaya gece hayatı, eğlencenin kalbi olarak anılmakta ve bizleri bu alanda gayet mutlu etmekte. Her türlü ayrıntının ve farklılığın bir arada bulunduğu bu hizmet kültürü, kişilerin daha mutlu olmasını sağlamakla birlikte her türlü ihtiyacınıza çözüm üretecek türden yenilikler sağlıyor. Kaçırılmayacak çalışmalar ve yenilikler bazından incelediğimizde, bu fırsatlar tam da size göre aslında. Pek çok konuda top klas bar hizmeti, özel disko seçenekleri, restoran ve striptiz barlar bulunmakta. Hal böyle olanca gece hayatı ortalama saat 22 gibi başlıyor ve sabaha kadar sürüyor.

Birbirinden Seksi Kızlar!

Birbirinden seksi kızlar Tayland bölgesinin kızları olduğu için, tansiyonu yükselten şovları ile pek çok insanı mutlu etmeye çalışıyor bir yerde. Mekanların yoğun sahipleri, bu konuda gösterilen tepkilerden mutlu. Alkol tüketimi maksimum seviyede. Çoğunlukla güney insanlarının bulunduğu bu noktada pek çok Türk bulunuyor dersek yalan olmaz. Barlarda takılır iken her hangi bir Türk hemcinsiniz ile karşılaşırsanız şok olmayın. Hatta baya bir karşılaşabilirsiniz. İhtimaller yüksek, saymakla bitmiyor.

 

Sıkıntılı Kurallar!

Sıkıntılı kural olarak nitelendirebileceğimiz fotoğraf olayları var. Bunlar gece hayatının en sıkıntılı unsurlarını bizlere sunan türden çalışmalar yaratıyor aslında. Çünkü yanınızda cep telefonunuz ile ortama girerseniz asla foto çekmeyin. Tatsız olaylar olabilir, kovulabilirsiniz. Şayet ben bu konuda istediğimi yaparım, gizli gizli çekerim arkadaş, size ne! diyenlerdensiniz, gizli gizli bu fotoları silmeniz istenebiliyor. Bu durumda nazik bir şekilde özür dilemek, yararınıza olacaktır. Eğlenmeye geldiğiniz bu noktada foto çekmenize pek hoş bakılmadığını söylemeliyiz.

“Tüm Erkekleri Piste Alalım” Cümlesini Beklemeyin!

Tük erkekleri piste alalım gibi cümleleri buralarda pek bulamazsınız. Genellikle alkolün de etkisi ile pistte zıplamaya çalışan erkekler olabiliyor buralarda. Kızları görünce dayanamayıp piste zıplayan erkeklerden olmamanızı tavsiye ederiz. En azından sağlığınız için. O kadar zıplayınca kusabilirsiniz. Ciddi anlamda hem de. Çok alkol aldıysanız bu tarz yerlere hiç girmemenizi tavsiye ediyoruz. Dikkatli olmanızı öneriyoruz. Sağlık bakımından tabii.

Bir Tavsiye De Bizden!

Cep telefonunuzu otelinizde bırakın. Bu bir şekilde alışkanlığınız olsun. Olur olmaz yerlerde sehpaya İphone 5, 6 ve türevi Sony Z1, Z2, Z3 gibi cihazlarınızı bırakabilirsiniz. Sarhoş kafa ile her şey olabilir. Her an yok olabilir. Telefonun yok olma süreci, içeriye girişinden daha hızlıdır bu tür mekanlarda. Barlarda çalışan kızlar yanınıza sokulup telefonunuzu yürüttüğü zaman şahsen, anında fark edemeyebilirsiniz. Çünkü yaşanmış olaylardır bunlar, dikkatli olmakta fayda var.

 

pattaya gece hayatı

 

Benzer Yazilar

Erkekler için Cilt Bakım Önerileri

Kadınları En Çok Etkileyen 5 Davranış

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Işıltılı Bakışlarını Sakladığı Gözlük Modelleri

Ahmet DOĞDU

Yatırım Yapmak İsteyenlere 4 Önemli Tavsiye

Ahmet DOĞDU

Nev-İ Şahsına Münhasır Bir Saygı Duruşu: Olgun Kadın Genç Erkek İlişkisi

Ahmet DOĞDU

Kadınların Çirkin Erkek Sevdiğini Gösteren 5 Kanıtı

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz