Image default
Erkek Sağlık Genel

Pazartesi Sendromu Mu? O Da Ne?

Pazartesi Sendromu Mu? O Da Ne?

Pazartesi günleri, güne daha zinde ve erken başlamak için, aslında hayata dair pek çok psikolojik öğüt verebiliriz sizlere. Ama işler burada böyle yürümez. Çünkü biz, yaşanmışlıklar üzerinden hareket ediyoruz ve mantıktan ziyade, uygulamada ve teoride başarılı ise o konuda bir yorum sunuyoruz. Peki pazartesi sendromu nedir? Neden insanlar pazartesi günü sendrom yaşar? Neden hayata dair yoğun bir dönüşüm sunulur? Aktif, rahat, estetik seçenekler dahilinde karşımıza çıkarılan onca çözüm ve fırsat için, neler yapmamız gerekir? Ne tür bir düzenleme bizi mutlu eder? Hayatta her gün uyanmak ile pazartesi günü uyanmanın farkı nedir? Harici ve dahili sıkıntılarımız mı olacaktır? Kafamızda deli sorular…

 

Güne Sportif Bir Müzik İle Başlayın!

Hangi tarz müzik seviyorsanız, onun içinden sizi en mutlu eden, en heyecanlandıran ve tabiri caiz ise en mutlu eden şarkıyı seçin. İsterseniz bunu alarm olarak kullanın, isterseniz de size sunulan pek çok model arasından kendinize dair olan tecrübeyi kullanın. Ama şunu unutmayın, hayatın sizler için sunacağı çok şey var ve başınızın rahat olmasını istiyorsanız, pazartesi günlerine kendinizi alıştırmaktan ziyade onu sevmeyi öğrenmelisiniz. Zorunluluk ile sevilerek yapılan şey arasında net tabir ile dağlar kadar fark vardır. Bu yüzden kişisel modelleme çalışmalarınızı ve hizmet seçeneklerinizi ortaya çıkarmak için, ayrıntılı bir fırsat yaratılıyor. Sizler de bu konuda daha dinç, daha aktif olun ve kendinizi ön plana çıkarmaya devam edin. Haydi bakalım, bir sonraki pazartesi günü tecrübelerinizi bekliyoruz!

 

Hemen Hemen İstisnasız Bir Kahvaltı Olmasa Da Olur!

Kahvaltı. Bir çoğunuzun ne kahvaltısı yahu? 1 litre kahve ile zor ayılıyorum zaten dediğini duyar gibiyiz. Evet, kahvaltıdan ziyade kendinizi dinç tutmak önemli. Yeter ki sert içeceklere yüklenmeyin. Latte ve benzeri yumuşak içecekler, sizi ayıltmak ile kalmayacak, aynı zamanda yoğun bir tat verecektir. Bu yüzden güne başlar iken tat konusunu bu şekilde halledebilirsiniz. Bu da buralarda bir yerde dip not olarak kalsın. Şimdiden iyi sabahlar dileriz. Güne mutlu başlamanız dileği ile. En azından, biz öyle istiyoruz.

somurtkan-sirin-nefret-eden-sirin-22

 

Benzer Yazilar

5 Mükemmel Öpüşme Tavsiyesi!

Editor

Aşkınızın Ömrünü Uzatma Rehberi

Ahmet DOĞDU

İlk Buluşmada Yapılmaması Gerekenler

Erken Saç Dökülmesi

Ahmet DOĞDU

Erkekte kısırlığın en önemli sebebi!

Ahmet DOĞDU

Bu Erkek Saç Modellerini Beğeneceksiniz

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz