Image default
Vajinalog + 18

Penis Büyüklüğü İlişkide Avantaj Sağlar Mı?

Herkesin büyük takıntısı vardır. büyük bir jeep, büyük bir ev, büyük gökdelenler, yollar, büyük ve geniş iş yerleri… Sanırım bu cins ayrımı yapmaksızın herkesin bilinçaltına kazınmış bir kavram. Büyük aynı zamanda gösterişli ve güçlü olduğunun göstergesi gibi duruyor. Peki cinsel ilişkide erkeklerin cinsel organının büyüklüğü ne kadar önemli? Birçok erkeğin takıntı haline getirdiği, kadınların da zaman zaman akıl karıştıran cevaplar vermeleri bu sorunun fenomen bir soru olmasını ve yıllardır sorulur durumda olmasının sebebidir. Normal penis boyu ne olmalıdır? Penis boyu uzatma teknikleri nelerdir? Gibi birçok soru akılları karıştırıyor. Normal penis boyu uzunluğu için asıl cevabı bilim adamları verirken, zevkler ve tercihler soruya farklı cevaplar vermemize neden oluyor.

zorkadin-erkek

Küçük Ama Etkili

Geçenlerde oturduğum semt merkezinde dolaşırken bir bakkalın tabelası gözüme çarptı. Orta ölçekteki bu marketin ismi Laz Bakkal’dı. Asıl bomba ise sloganında yatıyordur. “küçük ama etkili” yazısının marketinin tabelasına yazdırmış, büyük marketlere kafa tutarak ironik bir dille bunu anlatmıştı. Erkeklerde de akılları karıştıran ve bilinçaltına yerleşen bu büyük takıntısı, küçük korkusu yıllardır süre gelmekte. Düşünün, yıllardır var olan cinsellik ve aynı şekilde yıllardır tartışılan konu, penis boyutu. Bilim adamları ve araştırmacılar hem erkekler üzerinde hem de kadınlar üzerinde çeşitli araştırmalar yapmışlar. Bu araştırmalar elbette bize bazı sonuçlar veriyor. Yapılan araştırmalar neticesinden normal penis boyu ereksiyon halinde 11,6 santimetre olarak anılmakta. Elbette bu bir ortalama. Irkların, çeşitli milletlerin penis boyuna bakış açısı daha farklıdır. Hatta normal penis boyu uzunluğu kadınlar tarafından bakıldığında farklılık gösterebilmektedir. Bazı kadınlar için acıtıcı ve ürkütücü olan penis boyu ve kalınlığı, bazı kadınlar içinse normal sayılabilir. Bunun için penis boy uzatma teknikleri yöntemini kullanarak kadınlara karşı kendini göstermeye çalışan erkekleri de bilirsiniz.

erkeklerde-cinsel-yasam

Tek Eşlilik

Sosyal bir varlık olan insan için tek eşlilik kaçınılmazdır. Kadınların çoğu için eşine sahip olmak ve sadece onunla cinselliği yaşamak yeterlidir. Birçok erkeğin aksine onlar cinsel organın boyutuna çok takıntılı değildir. Elbette hem sağlık hem de cinsel mutluluk için ortalamanın altında kalan penis boyları her iki taraf için huzur kaçırıcı, tatmin etmeyen bir durumu ifade edebilir. Bu durumda penis boyu uzatma teknikleri uygulayan erkekler olabilir. Ancak bilinmeli ki ortalamanın çok üstünde olan ve normal penis boyu uzunluğunu aşan penisler cinsel ilişki sırasında kadına zevkten çok acı verir. Normal penis boyu uzunluğu ereksiyon halinde 11,6 santimetredir ve bunun altında penis boyutuna sahipseniz artık tıp ilerledi, çözüm bulmak da zor değil.

Benzer Yazilar

Kadınları Korkutan Erkek Davranışları Hakkında

Editor

Kate Upton

Ahmet DOĞDU

Kadınları İlişkiye Hazırlamanın Yolları

Editor

Yabancı Sevgili Bulmanın Yolları

Editor

Aldatılan Erkek Ve Kadın Nasıl Hisseder?

Ahmet DOĞDU

Cinsel Gücü Artıran 5 Besin

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz