Image default
FelsefErkek

Piyano Çalan Erkek Karizmasına Dair Her Şey

Herhangi bir müzik becerisi edinmek bir insanın hayatına katabileceği en güzel şeylerden biridir. Bu güzellik elbette ki onunla uğraşan kişiyi de etkileyerek onu farklı bir insan yapacaktır. Bu farklılıklar da sizi çevrenizdeki kişilere karşı daha çekici ve daha ilgi çekici kılmaktadır.

Piyano en temel enstrümanlar arasındadır. Farklı pek çok müzik tarzında kullanılabilen, sanatçının dinleyenlerine hislerini başarılı bir şekilde aktarabilen ve tınısı ile kulak pası silen piyano asil duruşu ile de dikkat çekici bir görünüm oluşturuyor. İşte bu tablonun içinde yer almak bir erkeğin karizmatik olarak tanımlanmasına yeterli olacaktır.

erkek-piyano

Piyanonuz İle Aynı Karakteri Paylaşın

Piyano çalan erkekler bir süre sonra kullandıkları enstrüman etkisi içerisine girerek piyano ile ortak bir karakterde buluşacaktır. Böylelikle piyanonun enstrümanlar arasındaki karizmatik duruşu kişiye de yansıyacaktır. Çalış tekniklerinizi ve eserlerinizi kendi zevk ve yaratıcılığınıza bırakarak çaldığınız enstrümanın size aidiyetini güçlendirebilir, geliştirdiğiniz bu bağ ile farklı bir kişiliğe sahip olabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki kaliteli olan farklılıklar her zaman talep edilenlerin tarafındadır.

Herhangi bir enstrüman çalmak kişiyi kültürel anlamda da güçlendirmektedir. Kişi bir enstrüman çalmaya başladığında yalnızca o alet hakkında bilgi edinmekle kalmayarak en azından temel müzik bilgileri ve müzik dünyası hakkında da pek çok bilgiye sahip olacaktır. Bilgi güç demektir ve fazla bilgiye sahip olmak sizi güçlü kılacaktır. Bu sayede bir insanla iletişime geçtiğinizde kendinizi ifade edebileceğiniz çok daha fazla konuya sahip olarak bu iletişimin baskın tarafı olabilir ve kültürel yönünüzle karizmatik bir hava yakalayabilirsiniz.

piyona-calan-erkek

Güzel Örnekler İzleyin

Bir şeyi yalnızca yapabiliyor olmak zaman zaman yeterli olabilir ancak daya iyi geri dönüşler istiyorsanız daha fazla özenmeli ve bunun için çaba harcamalısınız. Piyano çalarken kendinize has bir tarz yakalayarak daha özgün ve özgüvenli bir profil oluşturmak için dünyaca ünlü erkek piyanistler arasından örnekler izlemek faydalı olacaktır. Bu şekilde bir başkasının hem de bu işi oldukça iyi bir şekilde yapan bir başkasının kendi tarzını ne şekilde ortaya koyduğunu ve kendisini ne şekilde ifade ettiğini görebilirsiniz. Bunu görmeniz kendi adınıza oluşturduklarınız için size yol gösterici olacaktır. Bir süre sonra sahnede izlenen taraf siz olursanız, salondaki en karizmatik erkek olduğunuza rahatlıkla inanabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Erkekler Dekolte Giyinen Kadınları Sanıldığı Gibi Seksi Buluyor Mu?

Ahmet DOĞDU

Çirkin Ama Çekici Erkeklerin Sırrı Ne?

Ahmet DOĞDU

Kadının Erkeğin Kariyerine Bakışı

Ahmet DOĞDU

Flört İnsanı Mısın Uzun İlişki Mi?

Editor

Kimdir bu eski manita?

Ahmet DOĞDU

Kadınları Mutlu Etmenin Yolları

Yorum Yaz