Image default
Sportaküs

Plajda Seksi Görünmeniz İçin Bilmeniz Gerekenler

Havaların ısınmaya başlamasıyla tatil planlarımız başladı. Artık daha çok güneş, deniz, kumsal, plaj hayalleri kuruyoruz eminim. Tatile çıkacağınız zaman gelmedi henüz belki ama plajda seksi görünmeniz için neler yapabileceğinize şimdiden bir bakın derim. İlk adımımız alışveriş. Eğer tatil için alışverişe çıkacaksanız mutlaka bir güneş gözlüğü almayı da aklınızın bir köşesine yazın. Güneş gözlüğü alırken yüzünüzün şekline uymasına dikkat etmelisiniz. Deniz şortu alacaksanız, çiçekli böcekli olanlardan uzak durmalısınız. Slip mayoyu ise aklınızdan bile geçirmeyin. Bunlara uyarak içinde kendinizi rahat ve seksi hissedeceğiniz alışverişlerinizi yapın. Güneşin, tatilin, plajın tadını çıkarmak için ihtiyacınız olan şeyleri tamamen aldığınızdan emin olduğunuzda alışverişinizi tamamlayın.

seksi-gorunmek-isteyen-erkekler

İkinci adımımız ise kişisel bakım. Tatile çıkmadan önce vücudunuzda aşırı kıl-tüy varsa bunlardan kurtulun. Hiç bir kadın plajda kazak giymiş gibi görünen erkekleri seksi bulmaz.Üçüncü adımımız ise plaja vardığınız an itibariyle geçerli. Alışverişinizi ve diğer hazırlıklarınız yaptınız, kendinizi kızgın kumlardan serin sulara bırakmak için sonunda plaja inebildiniz. Yukarıdaki önerilerimiz ile kendinizi çok seksi hissediyorsunuz… Size bakanlar ilk izlenim olarak seksi olduğunuzu düşüneceklerdir. Ancak bu düşünceyi devam ettirebilmeniz tatilinizin keyfini daha iyi çıkartabilmek açısından çok daha önemli. Tavır davranışlarınızla bu düşünceyi desteklemeniz gerekiyor. Plajda otururken dik durmaya özen gösterin. Ancak kasılarak da oturmayın tabi ki.

plajda-seksi-gorunmek

Güneşlenirken orantılı bir şekilde bronzlaştığınızdan emin olun. Plaj sporlarında iyiyseniz maçlara katılmaktan çekinmeyin. Su sporlarında iyiyseniz de kendinizi göstermekten geri durmayın. Güzel bir dövmeniz varsa seksiliğinize artı beş puan eklenecektir. Ancak artı bir puan almak için geçici dövme yaptırmayın, çünkü geçici dövmeler su ve güneşten etkilenip çok çabuk bozulabiliyorlar. Bu da size eksi on puan olarak geri dönebilir. Bu 3 adım tatilinizde plajın en seksi erkeklerinden biri olmanız için yeterli olacaktır. Keyfini çıkartın…

Benzer Yazilar

Erkek Vücut Geliştirme Ön Kol Ve Bilek

Ahmet DOĞDU

Spor Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Editor

Kampta Yürüyüşte ya da Yolculukta Yanınızdan Ayırmak İstemeyeceğiniz Kablosuz Hoparlörler

Ahmet DOĞDU

Abdoulay Diaby Kimdir?

Editor

işyerinde Egzersiz

Ahmet DOĞDU

Nasıl Ağır Kaldırmalıyız?

Editor

Yorum Yaz