Image default
Erkek Moda

Podyumlardan 2017 Kış Erkek Giyim Trendleri

Erkek modası en az kadınların modası kadar ilgi görmekte ve takip edilmekte. 2017 kış erkek modası içinde ipuçları ile sıcak bir kışa merhaba diyeceğiz. Ceketlerden, kadifenin yarattığı asil tarzlara, eskiye dönüş yapan modada hareketlerine kadar erkek giyim trendleri hayli hareketli ve seçenekli olacağa benziyor.

Bu yıl 2017 kış erkek modası üzerinde vazgeçilmez parçalardan biri şüphesiz ceketler olacaktır. gerek spor gerekse de klasik tarzda birçok ceket erkeklerin dolaplarında yer alacak. 1920 yılında Amerikan savaş pilotlarına özel tasarlanan ve dayanıklı olması için deri olan bu ceket modelleri üzerinden giden modacılar artık rahat ve şık olunması için ceketler üzerinde değişikliği gittiler.

kis-modasi

Ortaya kadife, saten ve ipek kumaşlardan yapılan daha rahat ve hafif ceket tasarımları ortaya çıktı. Bomber ceket olarak adlandırılan bu ceketleri Jean veya kanvas pantolonlarla giydiğinizde oldukça şık bir kombin elde etmiş oluyorsunuz. Erkek modası için bir diğer trend akımsa bol kesim paltolar ve kargo pantolonlar. Erkek giyim için bol kıyafetlerin ölçülerini çok da kaçırmadan farklı ürünlerle kombin ederek giyinmeyi aklınızdan çıkarmayın. Aksi halde komik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kadife kumaştan yapılan ağırlıklı olarak da yeşil ve bordo renklerin hakim olduğu pantolon ve ceketler bu seneye damgasını vuracağa benziyor. Biraz cesaret isteyebilir ama karşılığında tarz ve asil olacaksınız.

kis-mevsimi-giyim-onerileri

2017 kış erkek modası içinde nostalji hareketini gösteren kıyafetlerde var. 70’li yılların esintilerini taşıyan İspanyol paça pantolonlar, balıkçı yakalar ve rengarenk bakılı ürünler ile Retro erkek modası hareketini de es geçmeyin. Kendinizi eski Türk filmlerindeki aktörlere, Fransız ve İtalyan oyuncuların tarzına yakın hissedebilirsiniz. Erkek giyim için sizin seçeceğiniz ürünlerin, fiziğinize ve kendinize yakışan ürünlerden oluşması gerektiğini unutmadan, kombinlerinizi oluşturmalısınız.

Benzer Yazilar

Atkı Bere Nasıl Bağlanır

Editor

Erkekler Bu Kış Nasıl Giyinecek?

2018 Erkek Modasına Yön Veren Detaylar

Ahmet DOĞDU

Kolay Kombinler ile Erkeklerde Sokak Tarzı

Editor

Tarzınızı Ortaya Koymanızı Sağlayacak Mükemmel Aksesuarlar

Network Outletten Brit Stili

Editor

Yorum Yaz