Image default
Erkek Moda

Puf Yelek Kombinleri

Özellikle sonbaharın gelmesi ile erkekler de giyim konusunda kendilerine bir acil durum kıyafetleri hazırlamaktadır. Her gittikleri ortamda ya da akşamları dışarı çıktıklarında yanlarında bulundurması gereken detaylardan en çok tercih edilenleridir, puf yelekler. Puf yelekler geçmişte olduğu gibi günümüzde de özellikle erkek tercihlerinin ilk sırasındaki yerlerini korurken, çeşitliliği ise her geçen gün artmaktadır.

9613163364402.jpg

Spor tarzınızı yansıtacak çeşitleri ile…

Tarzınız spor ise, erkek şişme yelek modelleri tam da sizin ihtiyacınıza göre. Pantolon ve gömlek ile tamamlayabileceğiniz şişme yelekleri aynı zamanda bir tişört ya da sweat ile de tamamlayabilirsiniz. Şişme yelekler erkeklerin olmazsa olmazı gibi olmuştur. Hem hoş bir görüntü oluşturması hem de özellikle serin havalarda koruma sağlaması nedeniyle birçok erkeğin tercihi montlara kıyasla puf yeleklerden yana olmaktadır.

LC-Waikiki-2015-Sisme-Yelek-Modelleri-18feb.jpg

Klasik tarzını yansıtacak çeşitleri ile…

Erkek klasik yelek modelleri de takım elbiselerinizin üzerine kullanabileceğiniz şık ve zarif detaylardır. Birçok erkek, klasik yelekleri kumaş ya da gabardin takım elbiseleri ile bütünleyerek şıklığını tamamlıyor. Takım elbise giyen ya da iş gereği giymek zorunda olan erkeklerden birçok takım elbiseye ait ceketi kullanmak yerine klasik yelek modellerini tercih etmektedir. Böylelikle hem klasik görüntüsünden bir şey kaybetmiyor, hem de tarzına tarz katarak görenleri kendisine hayran bırakıyor.

L50169262VR033-1_small.jpg

Geçmişin izleri silinmez…

Siz de geçmişten izleri üzerinizde taşımayı sevenlerden iseniz erkek cepken yelek modelleri tam sizin tarzınızı yansıtmaya yetecek. Cepken yelek modellerinin modası geçmişten günümüze kadar ulaşmakta ve geleceğe de ulaşacak gibi görünmektedir. Özellikle takım elbiseleriniz ile tamamlayacağınız bu detay ile tarzınızda eksik bir yer kalmayacak.

Tarzınıza en çok uyan yelek modelleri ile siz de çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. İlk yapmanız gereken tarzınızı belirlemek ve tarzınıza en uyan yelek modelleri ile kombin oluşturmak.

Benzer Yazilar

Spor Yapan Stil Sahibi Erkekler İçin Giyim Önerileri

Palto Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Editor

GANT Rugger LAS

Ahmet DOĞDU

Blazer Ceket Kombinlerken Nelere Dikkat Etmeli?

Erkeklerin Giyim Konusunda İlham Alması Gereken Ünlüler

Dış Görünüş İle Kadınlar Nasıl Etkilenir?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz