Image default
Erkek Moda

Rengarenk Tişörtler Bu Yaz Çok Moda!

Kadınların yanında erkekler arasında da birçok kişi şıklık arayışına gitmektedir. Değişen her sezon ile birlikte erkekler için de birçok farklı kıyafet tasarlanmaktadır. Her zevke uygun birçok kıyafet bulunmaktadır. Yaz sezonunda ise rengarenk tişörtler ön planda olmaktadır.

Yakalı Tişörtler Yine Ön Planda 

Yıllardan beri hem rahat olması hem de duruşu nedeniyle yakalı tişörtler birçok erkeğin vazgeçilmezi olmaktadır. Her renkten bulunan lakost tişörtler sayesinde klasik giyimin yanında oldukça spor kombinler de oluşturulmaktadır. Son zamanlarda ise birçok erkek hem rahat hem de şık olmak için bu tişörtleri tercih etmektedirler. Kombinlemesi ise oldukça kolay olmaktadır. Jean pantalonlar, keten pantalonlar veya şortlar ile kısa sürede birçok kombin yapılarak şık görülebilmektedir. Sıcak giden yaz günlerinde ise krem renk keten pantalon üzerine genel olarak lacivert, kırmızı, buz mavisi yakalı tişörtler tercih edimektedir.

Salaş Tişörtler ile Havalı Görünün

2019 yaz sezonunda özellikle salaş tişörtler ön plana çıkmaktadır. Sokak modasında birçok kişi bu yaz sezonunda salaş tişörtler ile göz kamaştırıcı olmaktadırlar. Salaş tişörtler çok kolay kombinlenmekte ve çok havalı bir görünümün oluşmasını sağlamaktadır. Bu nedenden dolayı da birçok kişi tarafından tercih edimektedir. Salaş tişörtler özellikle jean şort veya pantalonlar ile kombinlenmektedir. Bu sayede hem rahat hem de şık bir görünüm oluşturulmaktadır.

Yaprak Desenleri Bu Yaz Çok Konuşulacak

2019 erkek yaz modası incelendiğinde bu sezonda yaprak desenli tişörtlerin ön planda olduğu görülmektedir. Oldukça farklı ve şık bir görünüm, yaprak desenli tişörtler ile oluşturulmaktadır. Kendinden desenli bu tişörtler ise oldukça kolay bir şekilde kombinlenmektedir. Yaprak desenli tişörtlerde ise yosun yeşili, buz mavisi, turkuaz ve açık pembe tonları dikkatleri çekmektedir. Jean pantolonların yanında renkli keten pantalonlar veya şortlar ile havalı bir görünüme ulaşılabilmektedir.

Benzer Yazilar

Erkek Gucci 2010 Sonbahar Kış Modası

Ahmet DOĞDU

Erkek Gardrobunda Mutlaka Bulunması Gereken Kıyafetler

Erkekler için Bayramlık Önerileri

Ahmet DOĞDU

Centilmen Erkek Ayakkabı Tercihleri

Editor

Esmer Erkekler İçin Stil Önerileri

Ahmet DOĞDU

Ayakkabı ve Kıyafet Modası

Ahmet DOĞDU